Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny (/Temat-FIVERR-cel-100-dziennie-zarobek-pasywny-152646)

Strony: 1 2


RE: FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny - Pablinho - 05-03-2018 20:50

Fiverr, ciekawy serwis. Sam się do niego przymierzałem od kilku dni, ale chyba się w końcu przełamię Big Grin


RE: FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny - eciver - 07-04-2018 15:13

@[Zły_Szeląg], wciąż zarabiasz na Fiverr? Prośba o aktualizację wątku. Smile


RE: FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny - amidalez - 06-08-2018 21:01

Ciekawy temat, szkoda, że nie aktualizujesz.
W sumie moglibysmy się tu pokusić o drobną dyskusję o fiverr, bo to może być całkiem fajne źródełko.


RE: FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny - EfectiveWork - 06-08-2018 21:03

Ami się wydaję, że temat klapnął i nie wyszedł koledze dlatego brak aktualizacji Smile Obym się mylił Smile


RE: FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny - cezar78 - 25-12-2019 09:29

Lepiej teraz działać w programie partnerskim Fiverr. Trochę się zmienił. Mamy do wyboru dwie opcje:

CPA - kiedy nasz ref coś kupi otrzymujemy minimum $15, często 20-30$, a nawet 150$ kiedy kupi coś PRO

Revshare 30% - czyli dożywotnia prowizja 30% od zysków fivera od wszystkiego co nasz ref kupi. Osobiście wolę tą opcję, bo można stworzyć sobie pasywny dochód, a ludzie bardzo często wracają żeby coś kupić nieraz przez lata. Co suma sumarum da nam większe zyski z jednej osoby niz nawet te $150 CPA na przestrzeni kilku miesięcy a nawet szybciej.


RE: FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny - Dante_/ - 25-12-2019 10:38

@[cezar78] Niestety, ale 30% rev-share jest tylko z Learn *Fiverr* ( kursy ) i And.co, a za normalne Gig'y można zarobić od 15-50$, a w przypadku Pro Service jest to 150$.
* Prowizję 15-50$ dostaje się tylko za tzw. FTB, czyli za osoby, które pierwszy raz kupują *

https://affiliates.fiverr.com/commission-plan/


RE: FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny - Zły_Szeląg - 25-12-2019 12:18

Niestety nie działam już od daaaawna w temacie - posypało się sporo banów i problem z nowymi kontami Big Grin

Dodatkowo działałem głównie w branży social media i pochodnych, a jak większość wie algorytmy są coraz bardziej restrykcyjne i ciężko czymś długofalowo handlować.

Więc myślę, że temat do zamknięcia Big Grin


FIVERR - cel 100$ dziennie - zarobek pasywny - Hybrid1990 - 25-12-2019 12:21

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.