Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Polski serwis z nagrodami - darmowenagrody.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy Polski serwis z nagrodami - darmowenagrody.pl (/Temat-Nowy-Polski-serwis-z-nagrodami-darmowenagrody-pl-152643)



Nowy Polski serwis z nagrodami - darmowenagrody.pl - patspa3 - 27-11-2017 15:07

Witajcie.

Co powiedzielibyście na stworzenie nowego Polskiego serwisu z nagrodami?
Aktualnie nie ma gdzie zdobywać nagród. Gokano padło, aveprize niebawem pewnie też.
W związku z tym proponuję aby założyć nowy portal... Tworzony bezpośrednio przez nas... to my jako społeczność wymyślilibyśmy wszystkie typy zadań i nagrody.

Administracja czuwałaby nad tym projektem (gdyby oczywiście wyraziła poparcie dla tego projektu i chęć współpracy).

Nie chcę na tym zarabiać... po prostu chce stworzyć dobry portal z nagrodami ale bez wsparcia się to nie uda... chce aby każdy zainteresowany mógł zdobyć fajna nagrodę bez obawy o to czy tą nagrodę faktycznie otrzyma.

Domena jest darmowenagrody.pl
Ja jestem programistą więc to ogranicza koszty...
Pewnie potrzebna byłaby osoba która stworzyłaby logo i trochę innych grafik...
I ktoś kto potrafiłby to rozreklamować.
Myślę ze jakbyśmy się zebrali w ciągu tygodnia to w styczniu można startować z portalem.

Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam


RE: Nowy Polski serwis z nagrodami - darmowenagrody.pl - twardy - 27-11-2017 15:24

Darmowe nagrody Rolleyes A slyszales/widziales kiedys platne nagrody?
Na dzien dobry brzmi jak scam.


RE: Nowy Polski serwis z nagrodami - darmowenagrody.pl - patspa3 - 27-11-2017 15:46

Teraz to mnie rozwaliłeś...
po nazwie odrazu zakładasz że scam ?

czy nie ważniejsze jest to że ktoś próbuje zrobić coś dobrego i liczy na odrobinę wsparcia ? Smile
mógłbym to zrobić i przygotować sam... ale liczę na innych i zakładam że więcej osób chciałoby zdobywać fajne nagrody.

inna sprawa to często jest tak ze nagrody są za darmo ale płaci się za wysyłkę tych nagród...
a tu byłoby wszystko za darmo Wink


RE: Nowy Polski serwis z nagrodami - darmowenagrody.pl - Arivi - 27-11-2017 16:11

(27-11-2017 15:46)patspa3 napisał(a):  mógłbym to zrobić i przygotować sam

To zrób sam i jeszcze czerp z tego zyski, w czym problem? Wypromować stronę z darmowymi rzeczami to pestka... wystarczy system reflinków, a po miesiącu serwery będą padać z przeciążenia. Chętnych na darmowy kubek, koszulke czy też breloczek jest pełno.
Temat trochę w stylu: "Dostałem ducha natchnienia i wpadłem na pomysł stworzenia samozarabiającej na siebie strony, ale sam jej nie potrafię poskładać w całość. Pomóżcie mi to będziecie mieli kolejną strone z restockami"

.


Nowy Polski serwis z nagrodami - darmowenagrody.pl - Hybrid1990 - 17-11-2020 23:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.