Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: dziennik (/Temat-dziennik-152634)

Strony: 1 2 3


dziennik - VoreCC - 27-11-2017 12:26

Jestem w klasie maturalnej, mówcie mi Bartek. Celów chyba nie ma sensu wypisywać, są dokładnie takie same jak w pozostałych dziennikach. Staram się pracować nad systematycznością, moją domeną jest raczej lenistwo. Zarabiać będę na subskrypcjach, marzy mi się później sklep internetowy, najpierw chcę tylko zarobić na jakieś zaplecze.

Wczoraj podpiąłem 6 filmów w tym słynny Botoks, lecę sobie alfabetycznie według najbardziej pożądanych w mojej niszy. Udało się zarobić łącznie 26 zł w eforsie i Lead.network, właściwie małym nakładem pracy. Liczę na ~500 zł miesięcznie, przy ilości czasu jaki na to wszystko poświęcam to i tak byłoby sporo.

Na dzisiaj mam w planach promocję kolejnych 6 filmów i chcę wystawić na sprzedaż swoje konto Hearthstone. Gram od ponad dwóch lat, kolekcja kart jest prawie pełna, liczę na $700-800 dolarów. Wydaje się dużo, ale to niewiele mniej niż wydałem na tą gierkę- wiecie jak to jest z tymi f2p. Teraz uczę się do matury i potrzebuję więcej czasu, a HS jest moim ostatnim growym uzależnieniem.






RE: ⚠ [Kompleksowy] dziennik 12-latka ⚠ - fusek - 27-11-2017 12:39

12 latka?;d


RE: ⚠ [Kompleksowy] dziennik 12-latka ⚠ - dandun1 - 27-11-2017 17:07

(27-11-2017 12:39)fusek napisał(a):  12 latka?;d

Domyślam się; chodzi do liceum, czyli 6 podstawówki, 3 gimnazjum + 3 liceum dają sumę 12


RE: ⚠ [Kompleksowy] dziennik 12-latka ⚠ - pspsga - 27-11-2017 17:09

Alb chwyt marketingowy Big Grin

PS. Powodzenia życzę Smile


RE: ⚠ [Kompleksowy] dziennik 12-latka ⚠ - jackbriggs - 27-11-2017 17:44

Dobra nuta, powodzenia Big Grin


RE: ⚠ [Kompleksowy] dziennik 12-latka ⚠ - VoreCC - 27-11-2017 23:01

Dobra misie pysie. Zadania na dzisiaj wykonałem, może poza wystawieniem konta na sprzedaż. Martwi mnie zerowa konwersja przy 85UU, dwa leady to odnowienia. Postaram się jutro popracować więcej i wrócić do dniówek na poziomie ~60 zł.
[Obrazek: g4qfQfY0Qci31lJyzow5xQ.png]






RE: ⚠ [Kompleksowy] dziennik 12-latka ⚠ - Czaq - 28-11-2017 05:32

Powodzenia!Smile


RE: ⚠ [Kompleksowy] dziennik 12-latka ⚠ - VoreCC - 28-11-2017 22:32

Zrobiłem dzisiaj sporo, nawet więcej niż planowałem. Rozstawiłem sobie linki po niemal wszystkie najpopularniejsze pozycje do pół roku wstecz. Konwersja nie zachwyca, jest wręcz fatalna i nie mam pojęcia jak ją poprawić. Nie chcę januszować a'la "kiedyś to było", ale w październiku przy tym samym sposobie promocji miałem 2,5%. Prześpię się z tym i może na coś wpadnę Wink

[Obrazek: ZS2a8tU7RsaEqhUyUSiLlA.png]






RE: ⚠ [Kompleksowy] dziennik 12-latka ⚠ - mgll - 29-11-2017 14:02

Konto HS będziesz liczył do zarobków miesięcznych? Czy te 500zł to tylko z firesub itp.?
Na jakim profilu jesteś?
Życzę powodzenia, początki są ciężkie, później już jest tylko lepiej Big Grin


RE: ⚠ [Kompleksowy] dziennik 12-latka ⚠ - Mariuszeek - 29-11-2017 17:26

Powodzenia, młodziaku Tongue