Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do...? - życie napisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do...? - życie napisze (/Temat-Od-zera-do-zycie-napisze-152630)



Od zera do...? - życie napisze - niezależny - 27-11-2017 01:23

Kiedyś już się zaznajomiłem z tematem, ale teraz chce się serio w to zaangażować. Dość mam zapierdalania fizycznie za jakieś śmieszne pieniądze, bycia urobionym po łokcie. Spędzam dość znaczną część czasu przed kompem, więc warto byłoby produktywnie go wykorzystać. Kiedyś jak się interesowałem to był duży hype na astrocash - teraz nawet ich działu nie widzę. Moje doświadczenie jest zerowe, tyle, że dzisiaj nadrobiłem znaczenie pojęć. Chęci do pracy są, tylko żeby to działanie było sfokusowane, a nie walenie na oślep. Wink - Chodzi mi oto, żeby pracować sensownie.

Nie będę ukrywał, że szukam mentora. Nie chcę nic za darmo, od siebie daje to co najlepsze - zapał. Mentorowi jestem gotów odpalać "działkę" z zarobionych pieniędzy.


RE: Od zera do...? - życie napisze - Onyke - 27-11-2017 01:35

To fajny dziennik Xpokerface


RE: Od zera do...? - życie napisze - Xanter98 - 27-11-2017 02:57

Temat powinien byc zatytulowany "szukam mentora" i pojawic sie w innym dziale Smile


Od zera do...? - życie napisze - mahuzz - 27-11-2017 06:26

Jaki sens miałoby dla mentora uczenie Cię za % jeśli mógłby ten czas poświecić dla siebie i mieć z tego 100%? Smile tak czy siak, powodzenia!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Od zera do...? - życie napisze - Captain - 27-11-2017 09:34

(27-11-2017 06:26)mahuzz napisał(a):  Jaki sens miałoby dla mentora uczenie Cię za % jeśli mógłby ten czas poświecić dla siebie i mieć z tego 100%? Smile tak czy siak, powodzenia!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chodzi chyba o to, ze to byłby stały procent, działający przez długie miesiące zarabiania. W takim wypadku się bardzo opłaca.


Najlepszym mentorem jest tu chyba @[mysc], napisz może do niego. On jest w stanie Cię nauczyć zarabiania, ale oczywiście nic nie przyjdzie bez pracy. W internecie aby zarobić to też trzeba się narobić. Wyjątkiem są inwestycje. Ale na nie trzeba mieć pieniądze. I wiedzę, doświadczenie.


RE: Od zera do...? - życie napisze - niezależny - 27-11-2017 10:02

Dzięki za sugestie! Właśnie chodzi oto, że jest tego tyle, że mi - nowej osobie ciężko się połapać w tym wszystkim i wybrać dla siebie najlepszą metodę zarabiania. Ja wiem, że nic za darmo nie przyjdzie i będzie się trzeba narobić, ale przynajmniej będzie czas dla najbliższych, a nie wiecznie styrany jak Janusz po 50, zasiadając codziennie z browarem w ręku na fotelu.


RE: Od zera do...? - życie napisze - wrzochal11 - 27-11-2017 10:09

Zarabianie w internecie kręci się generalnie wokół polecana. Żeby zarabiać trzeba po pierwsze wiedzieć na czym zarobimy, czyli co będzie naszą ofertą. Wybór mamy ogromny. Może to być nasz produkt, może to być produkt innej osoby (dostajemy np. jakiś % od sprzedaży), może to być jakiś portal do którego polecamy nowych użytkowników. Naszym zadaniem jest po prostu dotrzeć z tą ofertą do ludzi.. i na tym ta cała zabawa polega, na technikach, metodach, sposobach JAK do nich dotrzeć.
Przestrzegam przed słuchaniem bajkopisarzy, którzy obiecują łatwy i szybki zarobek POD WARUNKIEM, że na coś wyłożysz swoją kase.. niestety, ale czegoś takiego nie ma.

Cóż, powodzenia życzę i determinacji do działania Smile


RE: Od zera do...? - życie napisze - adik7276 - 27-11-2017 10:12

Czytaj i ucz się, wybierz jakiś kierunek i pracuj. Czekanie na złoty środek i czyjąś pomoc skończy się na niczym bo nikt gotowej niszy nie odda. Firm, serwisów, platform jest wiele, ale długa droga przed Tobą do zbudowania czegoś konkretnego.