Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyłanie kilku postów jednocześnie na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Wysyłanie kilku postów jednocześnie na Facebooku (/Temat-Wysylanie-kilku-postow-jednoczesnie-na-Facebooku-152620)



Wysyłanie kilku postów jednocześnie na Facebooku - konrad111 - 26-11-2017 21:17

Szukam aplikacji do wysyłania postów na FB do kilku grup równocześnie, dokładnie chodzi mi o Facebook Multi-Page Group Poster.
Ktoś wie coś na temat?


RE: Wysyłanie kilku postów jednocześnie na Facebooku - Wxjtek - 27-11-2017 07:44

Cześć,
Jeżeli nie znajdziesz darmowego zapraszam do mnie. Jestem w stanie taki projekt dla Ciebie zrealizować pod Twoje najmniejsze szczegóły. GG 63538210.


RE: Wysyłanie kilku postów jednocześnie na Facebooku - DarekDzak - 23-12-2017 14:56

Czy na fb nie wstawiało się przypadkiem postów za pomocą maila? Spróbuj coś poczytać w tej kwestii, może jest jakaś opcja żeby wstawić na kilka grup jednocześnie.


RE: Wysyłanie kilku postów jednocześnie na Facebooku - id-user - 26-12-2017 16:55

@[konrad111] mam dla Ciebie rozwiązanie, pisz na pw


RE: Wysyłanie kilku postów jednocześnie na Facebooku - AleksandraN - 31-12-2017 14:44

jakiś czas korzystałam z bardzo fajnego płatnego jednorazowo bota,
ale przeholowałam i FB zbanował konto heheh Smile
Tak że wszystko dla ludzi, ale z masową ilością i tak trzeba uważac.


RE: Wysyłanie kilku postów jednocześnie na Facebooku - Hoolig4n - 01-01-2018 13:55

Swego czasu boty od TechByte'a były niezawodne. Nie wiem jak one teraz działają i czy jeszcze w ogóle istnieją. Sprawdź temat, bo kiedyś było warto Big Grin


RE: Wysyłanie kilku postów jednocześnie na Facebooku - Manderigon - 06-01-2018 20:37

Napisz na GG 2983040, napiszę go dla Ciebie.