Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony podobne do mypay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strony podobne do mypay (/Temat-Strony-podobne-do-mypay-152604)



Strony podobne do mypay - Cysiu1 - 26-11-2017 14:48

Czesc, nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale mam prosbe a zarazem pytanie, jakie polecacie serwisy podobne do mypay? Gdzieś gdzie jest dużo ankiet do wypełnienia i są sprawdzone.

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam!Huh


RE: Strony podobne do mypay - Xanter98 - 26-11-2017 17:55

Mam bardzo duże podejrzenia, że temat ten służył tylko temu, by nabić sobie posty. Dla Twojej informacji MyPay to serwis, gdzie wykonujesz płatne zadania, a nie ankiety. Jak konta facebook, które chcesz sprzedać, są tak dobrze wykonane jak te nabite posty, to niestety nikt ich od Ciebie nie kupi ;/


RE: Strony podobne do mypay - passion - 26-11-2017 21:12

LolLolLolLol
[Obrazek: asdasdasdsd.png]


RE: Strony podobne do mypay - Cysiu1 - 26-11-2017 22:55

(26-11-2017 17:55)Xanter98 napisał(a):  Mam bardzo duże podejrzenia, że temat ten służył tylko temu, by nabić sobie posty. Dla Twojej informacji MyPay to serwis, gdzie wykonujesz płatne zadania, a nie ankiety. Jak konta facebook, które chcesz sprzedać, są tak dobrze wykonane jak te nabite posty, to niestety nikt ich od Ciebie nie kupi ;/

coobekabekabeka

Wczoraj dopiero zauważyłem te strony jak mypay do wykonania ankiet czy tam zadań i się tym zainteresowałem, przeszukałem google i nie znalazłem konkretnej strony lub nie zauwazyłem dlatego napisał tutaj. I nie przejmuj się moimi kontami do facebooka. Chciałeś przyświrować ale nie udało Ci sięfacepalmbeka

(26-11-2017 21:12)passion napisał(a):  LolLolLolLol
[Obrazek: asdasdasdsd.png]

Wpisałem podobnie i przeszukałem te strony ale żadna jakoś mnie nie satysfakcjonuje jak mypay - a tam znowu nie ma reklamRolleyes dlatego napisałem post czy ma ktoś jakieś konkretne strony z tymi ankietami które może polecicić


RE: Strony podobne do mypay - passion - 26-11-2017 23:04

A nie zdziwił Cię fakt, że sam ADMINISTRATOR w temacie:
http://zarabiam.com/Temat-Strony-podobne-do-mypay-pl-60067
napisał:
"temat taki jak ten już istnieje odsyłam do opcji szukaj."??


(26-11-2017 22:55)Cysiu1 napisał(a):  Wpisałem podobnie i przeszukałem te strony ale żadna jakoś mnie nie satysfakcjonuje jak mypay - a tam znowu nie ma reklamRolleyes dlatego napisałem post czy ma ktoś jakieś konkretne strony z tymi ankietami które może polecicić
Jakie ankiety? To chcesz serwis z akcjami takimi jak w MyPay czy serwis oferujący wynagrodzenie za wypełnianie ankiet? bekabekabeka

http://zarabiam.com/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34
W tym dziale, jak sama nazwa działu wskazuje, masz zbiór serwisów zarobkowych, w tym też te podobne to MyPay, jak i serwisy oferujące zarabianie na ankietach.

Nie rozumiem sensu tematu i jestem tego samego zdania co kolega wyżej, po prostu nabijasz posty. LolLolLolLolLolLolLol

@edit
Jeżeli naprawdę masz problemy z wpisaniem w polu szukaj frazy "serwisy typu mypay", to proszę, specjalnie dla Ciebie:
http://zarabiam.com/Temat-Serwisy-zarobkowe-typu-MyPay-148431


RE: Strony podobne do mypay - Cysiu1 - 26-11-2017 23:08

A czemu miał zdziwić?beka

A potrafisz czytać? Big Grin wczoraj to zauwazyłem i nie do konca rozumiem, aktualnie testuje CLIXSENSE ale nie mam ankiet i nie za bardzo ogarniam to dlatego spytałem tutaj o jakąś strone. Big Grin
Tak i przejrzałem tam i nie znalazłem tego co by mnie zadowoliło dlatego też załozyłem postfacepalm
Dobrze,że twoje zdanie się nie liczyBig Grin


RE: Strony podobne do mypay - passion - 26-11-2017 23:16

@wyżej
Aaaaah, bo Ty z tych co mówią że chcą jedno, a pytają o drugie bekabeka

Clixsense - MyPay? LolLol beka

Dobra nie dam Ci już nabijać postów, wpadnij na jakiś ciekawy pomysł wątku, na przykład "Strony typu zarabiam.com" LolLol


RE: Strony podobne do mypay - Cysiu1 - 26-11-2017 23:37

(26-11-2017 23:16)passion napisał(a):  @wyżej
Aaaaah, bo Ty z tych co mówią że chcą jedno, a pytają o drugie bekabeka

Clixsense - MyPay? LolLol beka

Dobra nie dam Ci już nabijać postów, wpadnij na jakiś ciekawy pomysł wątku, na przykład "Strony typu zarabiam.com" LolLol

Naprawde nie potrafisz czytaćbeka , wczoraj to zauważyłem i nie za bardzo rozumiem czym to się rózni, może wytłumacz mi skoro tak wszystko wieszBig Grin

nie no dawu nabijaj mi posty, przydajesz się!


Strony podobne do mypay - MaLiN - 27-11-2017 00:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.