Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Amazon Affiliate Meister - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Amazon Affiliate Meister (/Temat-Amazon-Affiliate-Meister-152593)



Amazon Affiliate Meister - VNMX. - 25-11-2017 22:40

Cześć!

Już jeden dziennik tu był, odnośnie Snapa, ale jakoś nie miałem czasu na rozwijanie go.
Co do tego dziennika mam nadzieję, że będzie inaczej.

Mój cel, to dojście do momentu kiedy będę utrzymywał się z Amazon Affiliate Program.

Co aktualnie zrobiłem?

- wymyślone bardzo dobre keywordy, dosyć duże SV, małe competition, no i CPC dosyć wysokie, co daje do myślenia, że ta nisza ma dużą szansę,
- wykupiona domena,
- stworzone logo, cały design strony,
- napisane 2 artykuły do 2 main keywordów, do napisania zostało jeszcze 3 artykuły,
- 2 artykuły już czekają na zaindeksowanie, no i mam nadzieję, że pójdziemy ładnie w górę,
- blog zoptymalizowany pod SEO, no i pod szybkość działania także,

Co kolejnym krokiem?

Dopisać te 3 artykuły, porobić trochę backlinków na forach, no i może pomyślę nad kupnem PBN`ów.

Aktualne zyski $0.00

Natomiast jako ciekawostka ze Snapa coś tam wpada, aktualnie razem 36$.

Jak macie jakieś rady, odnośnie SEO itd, to chętnie przyjmę, bo jestem w tym laikiem i uczę się wiele od innych.


RE: Amazon Affiliate Meister - Mariuszeek - 25-11-2017 22:51

Powodzenia Smile


RE: Amazon Affiliate Meister - patttson - 25-11-2017 22:55

Czekałem na jakieś affiliacje, obyś się nie znudził po kilku postach Wink


RE: Amazon Affiliate Meister - VNMX. - 25-11-2017 23:02

(25-11-2017 22:55)patttson napisał(a):  Czekałem na jakieś affiliacje, obyś się nie znudził po kilku postach Wink

Nie znudzę się, akurat nisza powiązana z moimi zainteresowaniami, więc artykuły piszę się z przyjemnością. Jak wypromuje tego bloga jakimś cudem, to polecę z kolejnym.


RE: Amazon Affiliate Meister - WujRock - 25-11-2017 23:06

O! Na to czekałem Smile Mi Amazon po pierwszej sprzedaży odrzucił konto.
Powodzenia!Cool


RE: Amazon Affiliate Meister - VNMX. - 25-11-2017 23:08

(25-11-2017 23:06)WujRock napisał(a):  O! Na to czekałem Smile Mi Amazon po pierwszej sprzedaży odrzucił konto.
Powodzenia!Cool

Dzięki! Mam nadzieję, że mi nie odrzuci. No na razie czekam na to, aż się artykuły zaindeksują i zaczną mi podbijać pozycję. Zakładam sobie, że maksymalnie po 4 miesiącach chcę już osiągać jakieś zyski. Bo wiem, że niekoniecznie od początku musi to wpadać i tak dalej, chociaż nisza jest bardzo dobra, i łatwo powinno być to wypromować patrząc na konkurencje.

Jedyne czego bym potrzebował to artykuł 2-5 tysięcy słów. Zna ktoś dobre usługi?


RE: Amazon Affiliate Meister - VNMX. - 26-11-2017 20:10

Niestety pod pod postem, ale co poradzę.

Dzisiejsze zadania:
- pisanie artykuły typu "Buying Guide", aktualnie około tysiąca słów, dążę do 5 tysięcy, dzięki temu będę miał szansę lecieć na TOP1,
- dopinanie sociali,
- kilka wpisów na forach.

Kiedy posty mogą się zacząć indeksować i wpływać na pozycję strony w Google?