Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NOWOŚĆ! PPI już w Polsce! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: NOWOŚĆ! PPI już w Polsce! (/Temat-NOWOSC-PPI-juz-w-Polsce-152560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: NOWOŚĆ! PPI już w Polsce! - Shadecaster2 - 19-07-2018 19:57

muszę przyznać że w ostatnim czasie konwersja w PPI skoczyła do góry Smile


RE: NOWOŚĆ! PPI już w Polsce! - MyLead.pl - 22-07-2018 10:18

(19-07-2018 19:57)Shadecaster2 napisał(a):  muszę przyznać że w ostatnim czasie konwersja w PPI skoczyła do góry Smile

Cieszy nas to niezmienie Cool Oby nadal wzrastała! Big Grin


RE: NOWOŚĆ! PPI już w Polsce! - Guttural - 04-12-2018 21:42

Zabrałem się za Wasz serwis i na pierwszy ogień leci PPI, na razie około 30 wizyt i 0 leadów, ale poczekamy, bo dopiero co zacząłem.

Pozdrawiam serdecznie Smile


RE: NOWOŚĆ! PPI już w Polsce! - MyLead.pl - 04-12-2018 22:12

Cześć @[Guttural],
super, że zacząłeś z nami zarabiać. Jesteśmy przekonani, że spodoba Ci się u nas, lecz jeśli nie byłbyś w jakimkolwiek stopniu zadowolony z osiąganych wyników lub miał jakiekolwiek inne problemy, to koniecznie do nas napisz - wspólnie poszukamy rozwiązania, byś mógł osiągnąć z nami zysk.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.


RE: NOWOŚĆ! PPI już w Polsce! - Juniorek - 25-12-2018 11:59

Takkk, zaczynam i ja u Panstwa zarabiac. Narazie podobnie jak kolega wyzej zadnych leadów ale to sie zmieni bo mam dobra nisze Big Grin! Szkoda ze konwersja zerowa bo na 180 wyswietlen 0 leadow ;<


RE: NOWOŚĆ! PPI już w Polsce! - MyLead.pl - 25-12-2018 12:32

Cześć @[Juniorek],
konwersja w PPI może zależeć od bardzo wielu czynników. Możesz śmiało odezwać się do nas poprzez wiadomość prywatną lub bezpośrednio na MyLead, chętnie zerkniemy na Twój pomysł na promowanie i doradzimy, jak osiągnąć wyższą skuteczność, od razu proponując inne modele monetyzacji, z których możesz skorzystać. Smile

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.