Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty][PROPOZYCJA] Kupno LFE$ (/Temat-Zamkniety-PROPOZYCJA-Kupno-LFE-15256)



[Zamknięty][PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - BartuS - 18-10-2010 18:34

Może wprowadzić by możliwość kupna LFE$ za kasę na PP, albo inne SMSki, albo coś. Ofc. pomogło by to forum w organizowaniu konkursów Wink


RE: [PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - MotorniczyTramwaju - 18-10-2010 18:39

Może i by się sprawdziło, lecz musiałyby to być małe kwoty przykładowo 50gr = 15-20LFE$


RE: [PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - D3S1DER1UM - 18-10-2010 18:45

Pomysł fajny, ale dokładnie jak wyżej... niskie kwoty i myśle że wiele osób będzie kupować Wink.


RE: [PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - BartuS - 18-10-2010 19:20

Ale oferta tylko dla userów z min. 200 postami Wink


RE: [PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - ~fataL - 19-10-2010 14:26

Jak coś jestem na Tak.
Pomysł Mnie Się podoba.


RE: [PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - Dominator - 19-10-2010 19:16

Był taki temat i pisał admin ze nie mozna.


RE: [PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - Kilol - 19-10-2010 19:18

Mi się pomysł nie podoba. Ktoś załóżmy ma na PP 10 zł i kupuje ileś tam LFE$. Trochę nie fair jak dla mnie.


RE: [PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - paskur - 19-10-2010 19:23

Wg mnie to jest nie fer i mija sie z celem troszke...


RE: [PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - Admin - 19-10-2010 19:47

temat juz byl zdecydowanie odpada - lfe$ sa przyznawane za darmo, za aktywnosc na forum, uczestniczenie w konkursach, licytacjach, a nie za placenie pieniazkow Smile

pomysl od samego poczatku mial na celu bezplatne zdobywanie forumowej waluty tak wiec zdecydowanie Nie Wink.
zamykam


[Zamknięty][Zamknięty][PROPOZYCJA] Kupno LFE$ - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.