Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na STEAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na STEAM (/Temat-Zarabianie-na-STEAM-152533)



Zarabianie na STEAM - pogoots - 23-11-2017 14:50

Witam,
ogarnąłem sposób na darmowe skiny cs go. Skiny można sprzedać.
Szukałem też innych stron gdzie ten sposób by działał ale działa tylko na tej ruletce:
LINK
Sytuacja wygląda tak, że grając w jakiekolwiek systemy podbijania stawki, przy długiej fali przegranych prędzej czy później wtopimy wszystko.
Na tej stronie przy ustawionym crashu na 1.15 i becie 10 punktów dostajemy 12 pktów,
na innych ruletkach przy crashu 1.15 i 10 obstawionych punktach daje nam 11 pktów.
Różnica jest taka że csgofast zaokrągla do góry. Dzięki czemu suma sumarum zarabiamy 5%- (2% na crash 1,00 ustawione jako prowizja dla strony) - na czysto 3%
Ważne jest żeby obstawiać 10, bo wtedy wygrywamy 12 czyli 20%
Jak obstawimy 100, wygrywamy 115 czyli 15% czyli mniej
Ostatecznie zarabiamy tylko na różnicy tego co zaokrągla sklep czyli jakieś 3% z każdego beta. Co przy 10 coinstach daje nam 0,3 coinsa zarobku,
Teoretycznie mało, w praktyce to jedyny sposób na zarabianie bez ryzyka.
Testuje ten sposób od 2 tygodni, I Wypłaciłem już skiny o wartości 340 zł. (Aktualnie mam 4 konta które betują i komputer mam włączony 24/h)
Oczywiście czasami jest tak że przez noc potrafi z 1000 coinsów spasć do 900 jak jest jakaś długotrwała bessa. Ale koniec końców zawsze zarabiamy. Ogólnie wyciągam skiny kiedy mam nadwyżke ponad 300 coinsów - to taka najbezpieczniejsza granica.
Z czego ja zaczynałem od darmowych 60, czyli z rejestracji z linka + daily points 10 dziennie.
Zachęcam do rejestracji z mojego linka w ramach wdzięczności za sposób na zarabianie
https://csgofast.ru/#r/20ue9i

I kod na darmowe pkty:
20UE9I


Tutaj zdj jak należy ustawić Crash Game
[Obrazek: 81910050942117439497.jpg]


RE: Zarabianie na STEAM - patttson - 23-11-2017 14:52

@[Coristo] nie odpuszcza Sad


Zarabianie na STEAM - Coristo - 23-11-2017 14:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.