Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie kasy na STEAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie kasy na STEAM (/Temat-Zarabianie-kasy-na-STEAM-152531)



Zarabianie kasy na STEAM - kosmik1 - 23-11-2017 14:21

Witam,
ogarnąłem sposób na darmowe skiny do CSGO które możemy sprzedać grając w crash game bez wkładu własnego.

Wchodzimy na stronę:
LINK

Sytuacja wygląda tak, że grając w jakiekolwiek systemy podbijania stawki, przy długiej fali przegranych prędzej czy później wtopimy wszystko.

Na tej stronie przy ustawionym crashu na 1.15 i becie 10 punktów dostajemy 12 pktów,

na innych ruletkach przy crashu 1.15 i 10 obstawionych punktach daje nam 11 pktów.

Różnica jest taka że csgofast zaokrągla do góry. Dzięki czemu zarabiamy 5%- (2% na crash 1,00 ustawione jako prowizja dla strony) - na czysto 3%

Ważne jest żeby obstawiać 10, bo wtedy wygrywamy 12 czyli 20%

Jak obstawimy 100, wygrywamy 115 czyli 15% czyli mniej

Ostatecznie zarabiamy tylko na różnicy tego co zaokrągla sklep czyli jakieś 3% z każdego beta. Co przy 10 coinstach daje nam 0,3 coinsa zarobku,

Teoretycznie mało, w praktyce to jedyny sposób na zarabianie bez ryzyka.

Testuje ten sposób od 2 tygodni, I Wypłaciłem już skiny o wartości 320 zł steam. (Aktualnie mam 4 konta betujące i komputer włączony 24/h)
Przez pierwszy tydzień jechałem na 1 koncie to wyszło 120zł na steam (Kupując gry i sprzedając na allegro wychodzi mi teraz jakieś 250zł(350zł steam) zysku na czysto tygodniowo + mam kase na gry steam)

Oczywiście czasami jest tak że przez noc potrafi z 1000 coinsów spasć do 900 jak jest jakaś długotrwała bessa. Ale koniec końców zawsze zarabiamy. Ogólnie wyciągam skiny kiedy mam nadwyżkę ponad 300 coinsów - to taka najbezpieczniejsza granica chociaż nie byłem świadkiem bessy większej niż 150 coinsów.

Z czego ja zaczynałem od darmowych 60, czyli z rejestracji z linka + daily points 10 dziennie.
Zakładam że właściciele strony mają tego świadomość bo zablokowali możliwość beta na 1.05 który byłby najbardziej dochodowy, a ze względu na to ile zysku przynoszą im inni naiwni gracze nie martwią się tym systemem bo tak jak wspominałem nie da się grać o wyższe stawki i trzeba tak ciułać.

Zachęcam do rejestracji z mojego linka w ramach wdzięczności za sposób[Smile]

https://csgofast.ru/#r/20ue9i


I kod na darmowe pkty:

20UE9I


Tutaj zdj jak należy ustawić Crash Game

[Obrazek: 81910050942117439497.jpg]

Wypłacona kasa:
Start 10.11.2017 - 0zł
Stan na 23.11.2017 - 250zł


Zarabianie kasy na STEAM - Coristo - 23-11-2017 14:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.