Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - unluckyunit - 19-02-2018 18:45

(19-02-2018 18:25)passion napisał(a):  Jest też ban na ID urządzenia (bodajże coś z płytą główną), wtedy na tym urządzeniu juz się nie zalogujesz do aplikacji, w której dostałeś bana. No chyba że tak jak w przypadku emulatorow możesz sobie zmienić urządzenie.

Jeśli masz na myśli BAN na HWID (Hardware ID) to da się to też obejść. => Google "How to change HWID" ewentualnie "How to change IMEI".


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - passion - 19-02-2018 18:47

O kurcze dzięki zaraz sprawdzę i dam znać


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - dawids7627 - 19-02-2018 19:17

Korzystacie z MEmu czy Noxa ?
Nox mi zmula więc muszę czegoś innego poszukać xd


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - twardy - 19-02-2018 19:21

Jesli Nox Ci muli... czas na zakup komputera z tego wieku Jerk2


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 20-02-2018 11:14

dobra obszedłem te ich blokady. azjaci to jednak nie są tytanami intelektu jeżeli chodzi o takie sprawy Jerk2


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - karno - 20-02-2018 15:10

Wczoraj padł mój osobisty rekord Smile
[Obrazek: 8CehD7n.png]

Jedno pytanie, macie może jakiś sprawdzony sposób na robienie kont na gmailu? (niestety bany wpadają, a gdy próbuję założyć nowe konto wyskakuje weryfikacja telefoniczna)


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - NeedDolar - 20-02-2018 15:11

Zrób weryfikację telefoniczną to dłużej pożyją konta Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - karno - 20-02-2018 15:16

Może zle sprecyzowałem, konta na gmailu żyją. Problem jest w tym, że łapie bany w grach, a wtedy potrzebuję już nowego konta (gdzie żeby je założyć wyskakuje mi weryfikacja) Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - NeedDolar - 20-02-2018 15:20

To już zależy od zarobków. Jeżeli weryfikacja kosztuje 0.10$ a zarobisz na jednym koncie (średnio) 1$ w górę to uważam, że warto weryfikować i cisnąć. Niestety to jest spam więc bany są wliczone w koszty Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 20-02-2018 15:36

(20-02-2018 15:20)NeedDolar napisał(a):  To już zależy od zarobków. Jeżeli weryfikacja kosztuje 0.10$ a zarobisz na jednym koncie (średnio) 1$ w górę to uważam, że warto weryfikować i cisnąć. Niestety to jest spam więc bany są wliczone w koszty Big Grin

znasz takie strony gdzie można dokonać weryfikacji za przykładowo 0.10$?
potrzebuje duzo kont gmailowych, ale jak zaloze nowe konto to proszą o weryfikację telefoniczną.