Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 02-02-2018 16:08

Proszę uprzejmie osoby które nie mają do przekazania wartościowych treści o nie zaśmiecanie wątku.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 02-02-2018 16:11

(02-02-2018 16:08)broofie napisał(a):  Proszę uprzejmie osoby które nie mają do przekazania wartościowych treści o nie zaśmiecanie wątku.

To 75% tematu jest do wyrzucenia Xpokerface


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 02-02-2018 16:17

Cytowanie postu nad sobą. Mamo mamy 2018 rok, a ludzie nadal to robią..

No nic, Amerykańce zaraz zaczną wracać ze szkoły/pracy więc wypadałoby pare lockerków przygotować. W ubiegły weekend dniówki po 60$ wpadły, teraz przydałoby się ten wynik pobić.

I takie pytanko, czy wraz z pobraniem apki nakładane jest na nią jakieś ciasteczko? W sensie powiedzmy, że ktoś odpali oferte wbicia 15 poziomu w grze i zrobi to dopiero następnego dnia/za kilka dni - zaliczy mi wtedy leada?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 02-02-2018 16:17

(02-02-2018 16:11)pspsga napisał(a):  
(02-02-2018 16:08)broofie napisał(a):  Proszę uprzejmie osoby które nie mają do przekazania wartościowych treści o nie zaśmiecanie wątku.

To 75% tematu jest do wyrzucenia Xpokerface

schemat wątku wyglada nastepująco:
- 10 wiadomosci zwiazanych z tematem
- 20 wiadomosci z zażaleniami do "januszy byznesu"
- lecą ostrzeżenia za offtop
- tutaj nastepuje Loop

@thabast

To zapisuje chyba konto google z którego została apka pobrana i inne duperele, więc dwa razy w ciagu tygodnia na pewno nie przejdzie.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 02-02-2018 16:23

Może troche zle sformułowałem pytanie. Bardziej chodziło mi o to czy w ogóle zaliczy ten jeden raz mimo, że od pobrania minęło już kilka dni.

Edyta:
@nizej, bo nie chce mi się nowego posta pisać. Nie takie jest pytanie.. Pytanie brzmi: Jeśli ktoś pobierze aplikacje i wykona ofertę dopiero za kilka dni to czy zaliczy mi wtedy leada?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 02-02-2018 16:25

nie zaliczy od tego samego kolesia tej samej apki dwa razy.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 02-02-2018 18:29

Przeciez niektorych ofert nie da sie zrobic w kilka dni. Dostaniesz pieniądze, chyba, że wycofają ofertę.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 02-02-2018 19:58

W sensie, że kilka dni to za dużo? Wink Każdą ofertę można zrobić w jeden dzień po prostu chodzi mi o sytuację gdzie trzeba poświęcić troche więcej czasu i komuś w trakcie może się znudzić, ale gry nie usunie. Po jakimś czasie będzie chciał sam z siebie pograć i akurat zrobi to co było wymagane do zaliczenia oferty. Chociażby Portal Quest, 15 poziom w Lords Mobile (wycofana) i FF XV. Chciałem troche pokombinować przy ustawieniach ofert i wiedza ta będzie dla mnie po prostu przydatna (gdybym zwracał wcześniej większą uwagę na statystyki to pewnie sam bym to ogarnął). Jeśli jedynym ograniczeniem czasowym jest zrobienie oferty przed wycofaniem jej przez adminów ogads to spoko, dzięki.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 02-02-2018 20:16

(02-02-2018 19:58)thabast napisał(a):  W sensie, że kilka dni to za dużo? Wink Każdą ofertę można zrobić w jeden dzień po prostu chodzi mi o sytuację gdzie trzeba poświęcić troche więcej czasu i komuś w trakcie może się znudzić, ale gry nie usunie. Po jakimś czasie będzie chciał sam z siebie pograć i akurat zrobi to co było wymagane do zaliczenia oferty. Chociażby Portal Quest, 15 poziom w Lords Mobile (wycofana) i FF XV. Chciałem troche pokombinować przy ustawieniach ofert i wiedza ta będzie dla mnie po prostu przydatna (gdybym zwracał wcześniej większą uwagę na statystyki to pewnie sam bym to ogarnął). Jeśli jedynym ograniczeniem czasowym jest zrobienie oferty przed wycofaniem jej przez adminów ogads to spoko, dzięki.

Dopiero zrozumialem o co Ci chodzi Tongue

Czasmi wpadaja mi leady z nisz których juz od jakiegos czasu nie promuje. Powinno zaliczyć, chyba że akurat jak zrobi oferte to apka capa dostanie.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - uszok11111 - 03-02-2018 13:00

Jest może ktoś to mentoruje na ogads ? chciałbym zacząć swoja przygodę w zarabianiu w internecie Smile lecz jestem totalnie zielony;/ wiem ze zły dział z góry przepraszam