Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 22-01-2018 22:30

Nie trzeba ustawić na 2, według testów broofiego lepiej wypadły 2 konwersję, więc podzielił się "najlepszymi" ustawieniami. Ja mam ustawione inaczej trochę lockery, ale to każdy może testować i sprawdzać wyniki, zawsze można coś poprawić, żeby było lepiej.

Co do wiadomości, nawet jak komuś się chce napisać, że to SCAM, to znudzi mi się najczęściej po kilku minatuach

Na początku większość gier nie dawała zarobić praktycznie nic, teraz już przed testami potrafię mniej więcej określić czy dana gra jest dochodowa... Więc prawie każda gra daje mi zarobić, nie każda oczywiście 30$ dziennie.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - typowyjanóż - 22-01-2018 23:09

Napisałem PW Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Homixek - 23-01-2018 02:47

Również napisałem PW Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 23-01-2018 08:36

ja od tygodnia dzialam ciagle na jednej niszy ktora daje mi 15$-30$ dziennie, bo znalezienie drugiej takiej samej badz lepszej niszy graniczy z cudem Undecided


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Doom - 23-01-2018 13:28

Mieliście może taką sytuację w noxie że wpisujecie wiadomość na czacie i nie możecie jej wysłać? Enter nie wysyła, żadnego przycisku do wysłania też nie ma, na telefonie pojawia się klawiatura i na niej jest przycisk do wysłania a w noxie nie. Macie na to jakiś sposób?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 23-01-2018 13:44

(23-01-2018 13:28)Doom napisał(a):  Mieliście może taką sytuację w noxie że wpisujecie wiadomość na czacie i nie możecie jej wysłać? Enter nie wysyła, żadnego przycisku do wysłania też nie ma, na telefonie pojawia się klawiatura i na niej jest przycisk do wysłania a w noxie nie. Macie na to jakiś sposób?

wejdz w ustawienia i zaznacz "soft keyboard" i zobacz czy bedzie git


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Doom - 23-01-2018 13:46

(23-01-2018 13:44)krucihegot1 napisał(a):  wejdz w ustawienia i zaznacz "soft keyboard" i zobacz czy bedzie git

Próbowałem ale też przez to nie wysyła


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 23-01-2018 13:54

(23-01-2018 13:46)Doom napisał(a):  
(23-01-2018 13:44)krucihegot1 napisał(a):  wejdz w ustawienia i zaznacz "soft keyboard" i zobacz czy bedzie git

Próbowałem ale też przez to nie wysyła

Podrzuć gre na PW to spróbuje pomóc.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - lagoona890 - 23-01-2018 16:17

(23-01-2018 13:46)Doom napisał(a):  
(23-01-2018 13:44)krucihegot1 napisał(a):  wejdz w ustawienia i zaznacz "soft keyboard" i zobacz czy bedzie git

Próbowałem ale też przez to nie wysyła

też tak miałam. Pomogło dopiero ponowne zainstalowanie noxa


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 23-01-2018 16:19

Spróbuj na emulatorze MEmu z aplikacja Hiromacro. Sprawdz czy tez występują ten sam problem. Jesli na MEmu dziala, to upewnij sie ze masz aktualna wersje Noxa lub sprobuj go przeinstalowас