Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - zenonzelei - 21-01-2018 15:53

Ja naprawdę jestem z innej epoki. ostatnie gry w jakie grałem to Civilization 3, Settlers 2 czy jakieś FIFY 2005, 2006. Ten sposób na zarobek to dla mnie totalnie nowy świat dlatego siłą rzeczy póki co odwzorowuję to, co napisałeś w poradniku 1:1. Na razie znalazłem jedną grę, gdzie faktycznie zacząłem spamować. Chociaż przećwiczyłem wszystkie kroki procedury Smile
Nie poddaję się, ale naprawdę czuję się jak kot w pralce Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 21-01-2018 15:58

Rozumiem, jasna sprawa. Tyle, ze jak dotad z poradnika skorzystalo tyle osob ze trzeba wejsc nieco głębiej w temat i albo szukac apek w Google Play "na samym dnie" albo znalezc "inne źródło" Wink


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - gangsterparty - 21-01-2018 16:59

Czytam te komentarze i czytam duzo ludzi ma problem z znalezieniem gry z chatem.. Czemu nie mozecie znaleźć listy gier gdzie owy czat sie znajduję?? Jest dużo stron z takimi rankingami...

az mi sie czasy z PPA przypomniały ;D


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - rzepas - 21-01-2018 17:03

znalezienie gry z chat'em to nie problem - problem pojawia się, gdy żeby uzyskać dostęp do wymienionego chat'u trzeba grać dzień lub dwa, a jak już się dostęp dostanie to dostajesz ban po pierwszych linijkach ogłaszania się.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 21-01-2018 17:11

Pójdę jeszcze dalej... Znalezienie gry z chatem to nie problem. Znalezienie gry z widocznym chatem i dużą liczbą pobrań to też żaden problem. Problem pojawia się, żeby ten chat widzieli ludzie z odpowiedniego kraju, w odpowiedniej ilości, i żeby jeszcze chcieli walutę z gry za pobranie apki Big Grin Mimo wszystko nadal znajduje nowe, nieruszone nisze. I to takie, gdzie można zrobić po 30$, a nie 5$ Tongue Szukajcie bo rynek jest wielki i dopóki metoda nie pójdzie w global to się nie wypali.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 21-01-2018 22:57

http://zarabiam.com/Temat-Ogads-za-ruch-mobile-omowienie-strony-153249
Tak tylko przypomne osobom ktore maja pytania odnośnie lockerow i wyplat Wink


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - passion - 22-01-2018 01:34

(21-01-2018 14:15)Doom napisał(a):  Czy wy jesteście niedorozwinięci umysłowo czy co? Bo inaczej tego nie da się nazwać. Zacznijcie myśleć, niedość że spamujecie "free gems" w grze, w której w ogóle nie ma żadnych gemów, to na dodatek oferujecie ich taką ilość, co jest warta kilka tysięcy złotych... Sami na tym nie zarobicie przez swoją głupotę a zabieracie tylko pieniądze innym
A gdzie się z tym spotkałeś? Czysta ciekawość Lol


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 22-01-2018 06:12

(22-01-2018 01:34)passion napisał(a):  
(21-01-2018 14:15)Doom napisał(a):  Czy wy jesteście niedorozwinięci umysłowo czy co? Bo inaczej tego nie da się nazwać. Zacznijcie myśleć, niedość że spamujecie "free gems" w grze, w której w ogóle nie ma żadnych gemów, to na dodatek oferujecie ich taką ilość, co jest warta kilka tysięcy złotych... Sami na tym nie zarobicie przez swoją głupotę a zabieracie tylko pieniądze innym
A gdzie się z tym spotkałeś? Czysta ciekawość Lol

no właśnie. bo ja jak narazie spotkalem mądrą "konkurencję" ktora spami rozsadnymi ilosciami


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - gugson - 22-01-2018 11:03

Ja mam problem z znalezieniem jakiejkolwiek gry z czatem..


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - DobryChlopak - 22-01-2018 12:30

Panowie musicie sobie sami radzić nikt wam nie wyłoży na tacy nisz wszystko macie w całym tym temacie tylko musicie bardziej sie przylożyc