Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 16-01-2018 12:00

Sluszna uwaga. dlatego jak wspomnialem najlepiej skracac link na bit.ly i utworzyc tam konto.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - thabast - 16-01-2018 12:51

Można zawsze zrobić na bitly najpierw z dużymi literami np: "ZupaSłona", pózniej zmienić to na "zupasłona" i w gierce/apce dla lepszego widoku promować bit.ly/ZupaSłona. Wtedy nawet jak ktoś wpisze z małych liter to i tak go przekieruje normalnie.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 12:55

No wiadomo, ale w sumie nie widze sensu w takiej zabawie, wazniejsza jest nisza/wyglad lockera Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 16-01-2018 13:00

Ja to juz nie wiem. U was jest normalny tytul na karcie czy też tak jak u mnie elementy html? Boje sie ze to moze odstraszac duzy procent ludzi


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 13:01

u mnie mam <br /> na karcie, jakoś 25$ dzisija siadło już Tongue

Jak komuś zżera dużo CPU WMI na Windows 10 to napiszcie, bo u mnie to żarło nawet do 30%, jak naprawiłem to mogę odpalić nawet 2 Noxy więcej Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 16-01-2018 14:17

Przypominam, jak skrócić wasz link do content lockera, zajmie wam to chwile a podniesie konwersje:

Wchodzimy na strone bit.ly
Zakladamy darmowe konto
W nastepnym etapie wybieramy Other
Tutaj nie wazne co wpiszemy
Wybieramy byle jakie opcje

Teraz możemy skracac nasze linki, nadawac im wlasne nazwy (np bit.ly/freegold) oraz wlasne tytuly.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Niskieskladki - 16-01-2018 15:34

Wie ktoś po jakim czasie są zaliczane konwersje na Ogads?


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 15:36

2-3 minuty~
Jak patrzysz na pojedyncze leady/clicki i czekasz na konwersję to za mało zarabiasz. Zamiast patrzeć na statystyki spróbuj poszukać nowych gier/dopracować locker Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Niskieskladki - 16-01-2018 15:48

No to mnie oficjalnie oszukują... Ludzie do mnie na chacie pisali, że ich ip jest na czarnej liście i o co chodzi. A żeby im wyskoczył locker z ip musieli najpierw wykonać w 100% wcześniejszy locker, który ich przekierowal do następnego. A na ogads cisza i nic mi nie zalicza od 2 godzin...


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 16:04

No u mnie ostatnie 2 godziny rewelacyjne, więc może masz delay. A wejdz na statystyki i zobacz czy tam nie ma nic.

A może CPC kliknęli, które się nie zalicza do konwersji?

Napisz do OGAads jaka jest sytuacja? Wink