Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - buba_483 - 02-01-2018 17:24

Broofie wyczyść skrzynkę.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - duzybob26 - 02-01-2018 17:41

Broofie czy twoja nazwa w programie to '' Zach '' pytam bo nie wiem czy już mnie przekierowali na twoje ID


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 02-01-2018 18:18

Hmm, a u mnie w Sylwestra najgorzej właśnie. Dzisiaj już 22$ w 12h, Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 02-01-2018 18:52

Też macie taki program z makro z Noxa ,że od czasu do czasu wgl wywala z gierek i klika po pulpicie emulatora? Musze czesto go sprawdzac bo lubi wlasnie cos odwalac i czasem tez sie zawiesza ;/


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 02-01-2018 18:54

To zależy od komputera


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 02-01-2018 18:55

Nie, u mnie 3 dni bez przerwy. Na jednej grze mi tylko z chatu wychodziło czasem.

Zaczyna się ten moment, że ogranicza mnie ilość emulatorow, trzeba podmieniac niszę, których mam milion i nie ma kiedy testować Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 02-01-2018 18:57

No to akurat wiadomo nie ktore chodza lepiej nie ktore gorzej ale przeciez moj pc nie jest taki zly zeby nie ogarniac bez crashowania jednego emulatora.
Specyfikacja pc:
i5 4460 3,2ghz
Radeon x7 250x 1Gb ddr5
Ram 4gb - i tutaj wlasnie sie zastanawiam ze moze za malo ramu ma


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 02-01-2018 18:58

Ja na lapku 4 mogę odpalić, specyfikację podawałem gdzieś w temacie.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 02-01-2018 18:59

(02-01-2018 18:57)DobryChlopak napisał(a):  No to akurat wiadomo nie ktore chodza lepiej nie ktore gorzej ale przeciez moj pc nie jest taki zly zeby nie ogarniac bez crashowania jednego emulatora.
Specyfikacja pc:
i5 4460 3,2ghz
Radeon x7 250x 1Gb ddr5
Ram 4gb - i tutaj wlasnie sie zastanawiam ze moze za malo ramu ma
Patrzac to pc ma swoje lata, 4 gb pamieci ram ? Wiecej montuja w telefonie
Zainteresuj sie swapem i wylaczeniem zbednych uslug w win Smile

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 02-01-2018 19:03

No ma swoje lata to fakt.. Najgorsze jest to w tym ,że po prostu ten Nox świruje przez noc gdy jest komp wlaczony i przez to sporo trace hajsu jak jestem przy kompie to go kontroluje, ale jak mnie nie ma no to się zawiesza albo tak jak mowie wywala z gierki i klika po pulpicie. Wiadomo na noc jest odpalony tylko emulator i nic wiecej zeby sie nic nie żarło.