Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Snaggy - 09-03-2018 13:19

(08-03-2018 22:32)broofie napisał(a):  Udostępniono nowe narzędzie (dostępne tylko poprzez link):
https://members.ogads.com/rewardwall.php
Wciąż się rozwija i jest w fazie beta, więc mogą wystąpić błędy.

Super Info! Dzięki za wrzutkę, ale będzie ogień!


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Niskieskladki - 09-03-2018 17:23

Mam pytanie do kogoś znającego się na kompach itd. Mam w planach kupić kompa do noxów. Cena max 2.5-3k. Albo kupić części i samemu złożyć. Mógłby ktoś w tym pomóc i doradzić? I co jest najważniejsze, żeby zwiększyć ilość włączonych noxów?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - mlodszy.htw - 09-03-2018 21:22

Napisz na PW to pomogę, ostatnio kupiłem używanego laptopa co ciągnie 3 emulatory Nox'a . Chętnie pomogę Ci złożyć coś tanio z dobrymi parametrami jeśli chodzi o PC. Kilka latek pracowałem jako serwisant/grafik/sprzedawca więc wiem gdzie co kupić i jak poskładać. Wink

Nie wypowiadałem się jeszcze w tej metodzie zarabiania, a zacząłem niedawno... Wcześniej zarabiałem na skracaniu linków, PPD oraz MyPay, AdsMaker itp. I szczerze to nie opłaca się tam klikać i męczyć. Jest ciężko trafić na dochodową aplikację ale jak już się trafi to chęci same przychodzą do konkretniejszego działania. Te 5-10 $ dziennie bez problemu da się wbić na spamie nie poświęcając zbyt dużo czasu, ja niestety robię kilkanaście innych rzeczy w między czasie więc tak to wygląda ale pracuję teraz nad własnymi stronami i zobaczymy jak to będzie.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Niskieskladki - 10-03-2018 01:13

(05-03-2018 19:27)luka600 napisał(a):  Od soboty konwersja strasznie spadła przynajmniej u mnie 10-15% z 30%, lecz myślę że to chwilowe, 2 tygodnie temu też ktoś ładnie zbierał leady.
U mnie również spadła z średnio 35% do 12-15% i nie wiem dlaczego.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 10-03-2018 02:51

(10-03-2018 01:13)Niskieskladki napisał(a):  
(05-03-2018 19:27)luka600 napisał(a):  Od soboty konwersja strasznie spadła przynajmniej u mnie 10-15% z 30%, lecz myślę że to chwilowe, 2 tygodnie temu też ktoś ładnie zbierał leady.
U mnie również spadła z średnio 35% do 12-15% i nie wiem dlaczego.

u mnie już od dawna jest taka konwersja, a jak zaczynałem to utrzymywała się w przedziale 35 - 40%. Prawdopodobnie dlatego, że usunęli oferty dające 3 centy jakiś czas temu, ale nie jestem pewien.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 10-03-2018 03:39

[Obrazek: V8KWtdH.png]

Spadek konwersji czy EPC jest spowodowany po prostu słabym trafficem.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - milosz998 - 10-03-2018 13:03

A ja dopiero zaczynam i mam pytania:

1. Może ktoś powiedzieć mi jak działa to całe Hiremacro?
2. Jakąs treścia spamujecie na czacie? Samym linkiem?
3. Po co kilka noxów odpalać? Żeby na raz spamować w kilku grach? Nie wystarcy jednego linku na czacie wrzucić i przejść do innej gry?

Dobrze rozumiem? Używamy tego maca wbudowanego w noxa (ikonka po prawej), nagrywamy ruch myszką i on ma tak spamować sobie przez jakiś czas?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 10-03-2018 13:10

(10-03-2018 13:03)milosz998 napisał(a):  A ja dopiero zaczynam i mam pytania:

1. Może ktoś powiedzieć mi jak działa to całe Hiremacro?
2. Jakąs treścia spamujecie na czacie? Samym linkiem?
3. Po co kilka noxów odpalać? Żeby na raz spamować w kilku grach? Nie wystarcy jednego linku na czacie wrzucić i przejść do innej gry?

1. Jak noxy masz to nie potrzebujesz Hiromacro, tam jest wbudowane macro.
2. Linkiem z wiadomoscia zachecajaca do wejscia w niego
3. Zakladajac ze na chacie jest duzy ruch to Twoja wiadomosc zniknie w kilka sekund i zobaczy ja klka osob, ktore akurat patrzylo na chat. Jak masz malo uczeszczane gry to jak najbardziej mozna ustawic, zeby przechodzilo miedzy 3 grami.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - milosz998 - 10-03-2018 14:37

Dzięki wielkie za odpowied


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Qest1 - 12-03-2018 16:15

Jest Tu ktoś z Krakowa kto to ogarnia i chciał by wpaść na browary i mi to łopatologicznie wytłumaczyć ;P