Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupie]Reklame na serwisach www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Kupie]Reklame na serwisach www (/Temat-Kupie-Reklame-na-serwisach-www-152516)



[Kupie]Reklame na serwisach www - Infkomp - 22-11-2017 21:55

1.Nazwa przedmiotu : Reklama w serwisie www
2.Opis przedmiotu : Witam ! Poszukuję osób , które posiadają ruch nie do końca dobrej jakości . Oferuję reklamy w formacie toplayer . Musisz posiadac minimum 10 tysięcy wyświetleń na dobę. Jeśli prowadisz stronę erotyczną lub inną stronę , na której masz słabe reklamy napisz razem rozwiążemy problem.

4.Kontakt : [email protected]
5.Cena : Bardzo wysoka stawka ze względu na reklamę toplayer.Reklamy CPC
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew/Paypal

Przykładowe statystyki , przykładowe reklamy wysyłam zainteresowanym na email.
Nie trzeba podpisywac umów oraz miec 18 lat.
Wystarczy , że masz realny polski ruch !


RE: [Kupie]Reklame na serwisach www - Nokin - 27-12-2017 21:34

Widzę, że nie ma chętnych, więc proponuję mojego Snapa. Ponad 1k wyświetleń, erotyka - bardzo, bardzo duża aktywność


RE: [Kupie]Reklame na serwisach www - Infkomp - 21-01-2018 15:50

Zgłosiło się parę osób.
Jeśli ktoś jest chętny oferta jest nadal aktualna ukryte bannery mogę podać przykłady , na których umieszczony są bannery.
Kontakt [email protected]


[Kupie]Reklame na serwisach www - Hybrid1990 - 12-02-2018 16:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.