Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z oglaszamy24 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problem z oglaszamy24 (/Temat-Problem-z-oglaszamy24-152513)



Problem z oglaszamy24 - Oliwa98 - 22-11-2017 20:13

Mam problem z dodawaniem ogloszen na platformie oglaszamy24.pl w ilości hurtowej.
Mianowicie z jednego maila można dodać 20 ogłoszeń.
Zakładając drugiego maila i dodając ogłoszenia pokazują się komunikaty informujące, że dodałem już dziś 20 ogłoszeń, choć dodałem około 5-10.
Czyszczenie ciasteczek ani robienie tego przez proxy pomaga, jednak po kilku ogloszeniach znowu to samo.
Maksymalnie dziennie da się dodać zaledwie kilkanaście ogłoszeń podczas gdy potrzebuje około 100.
Czy miał ktoś podobny kłopot i znalazł rozwiązanie?
Z góry dziękuję za pomoc Wink


Problem z oglaszamy24 - mahuzz - 22-11-2017 20:20

(22-11-2017 20:13)Oliwa98 napisał(a):  Mam problem z dodawaniem ogloszen na platformie oglaszamy24.pl w ilości hurtowej.
Mianowicie z jednego maila można dodać 20 ogłoszeń.
Zakładając drugiego maila i dodając ogłoszenia pokazują się komunikaty informujące, że dodałem już dziś 20 ogłoszeń, choć dodałem około 5-10.
Czyszczenie ciasteczek ani robienie tego przez proxy pomaga, jednak po kilku ogloszeniach znowu to samo.
Maksymalnie dziennie da się dodać zaledwie kilkanaście ogłoszeń podczas gdy potrzebuje około 100.
Czy miał ktoś podobny kłopot i znalazł rozwiązanie?
Z góry dziękuję za pomoc Wink


To nie o maila się rozchodzi a bodajże IP/MAC.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Problem z oglaszamy24 - pspsga - 22-11-2017 20:26

Jeśli masz internet mobilny to łatwo można zmieniać IP poprzez włączenie i wyłączenie trybu samolotowego Smile
To i czyszczenie ciastek powinno pomóc Smile


RE: Problem z oglaszamy24 - hosezbsk - 22-11-2017 20:34

W operze masz wbudowany Vpn Smile


RE: Problem z oglaszamy24 - Oliwa98 - 22-11-2017 20:35

Dziękuję za pomoc.
W takim razie temat do zamknięcia.