Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy warto zarabiać na uploadzie filmów w polsce ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czy warto zarabiać na uploadzie filmów w polsce ? (/Temat-Czy-warto-zarabiac-na-uploadzie-filmow-w-polsce-152473)



Czy warto zarabiać na uploadzie filmów w polsce ? - krolik2011 - 21-11-2017 17:57

Witam

Poruszam ten temat z powodu obniżenia stawek w polsce (wiem obniżka była kawałek czasu temu). Do czasu spadku do low tier'u można było ładnie zarobić na uploadzie filmów i seriali, w tej chwili porównując statystyki z tych dwóch okresów wydaje mi się że tojest jakiś koszmar. W ostatnim czasie myślałem nad otworzeniem serwisu coś a'la alltube.tv, iitv.pl ,fili.tv itd. ale kalkulując wszystkie przychody to nie wiem jak mogą się te serwisy mogą zarabiać dostając dmca za polskie filmy (mówię o serwisach które nie mają systemu premium). Proszę o wypowiedzenie się stażowych uploader'ów oraz osób które zmieniły openload na jakiś inny serwis lub "branże".


RE: Czy warto zarabiać na uploadzie filmów w polsce ? - Vadys - 26-11-2017 18:48

Hej, od czerwca wrzucam na jeden z największych serwisów z filmami swoje video. Codziennie poświęcam na to 5-10 minut. Wszystko mam prawie automatycznie robione. Dniówka od pon-piątku to jest 7-10$ a sobota niedziela 10-20$ zależy od święta i hitów. Najlepiej schodzą camy, transformersi w cam z napisami 40k wyswietlen na openload i 8k na streamango, natomiast typowy film w HD z lektorem to około 1-2k (nieliczne koło 4-5k wyświetleń)


RE: Czy warto zarabiać na uploadzie filmów w polsce ? - VoreCC - 26-11-2017 19:38

@[Vadys] Masz jakieś specjalne układy z administratorami stron czy wrzucasz jako normalny user? Ciężko się przebić przez poczekalnię?


RE: Czy warto zarabiać na uploadzie filmów w polsce ? - Vadys - 08-12-2017 23:17

(26-11-2017 19:38)VoreCC napisał(a):  @[Vadys] Masz jakieś specjalne układy z administratorami stron czy wrzucasz jako normalny user? Ciężko się przebić przez poczekalnię?

Rekreacyjnie wrzucałem kiedyś na zalukaj ale tam wszystko jest obstawione przez "znajomych" nawet jak Ty dodasz 1 film który miał premierę i dajesz go w 4k itp itd a ktoś "swój" da cam ripa to Twojego wyjebią żeby kumpel tylko miał. Znalazłem inna stronkę już dawno temu i z ciekawości napisałem do admina. Doświadczenie spore miałem z uploadem bo zaczynałem jeszcze od rapidshare i megaupload i po 3-4 miesiącach dodawania do poczekalni i akceptacji 1/10 filmów dostałem na próbę "uploadera"


RE: Czy warto zarabiać na uploadzie filmów w polsce ? - ojtam - 06-01-2018 19:24

(26-11-2017 18:48)Vadys napisał(a):  Hej, od czerwca wrzucam na jeden z największych serwisów z filmami swoje video. Codziennie poświęcam na to 5-10 minut. Wszystko mam prawie automatycznie robione. Dniówka od pon-piątku to jest 7-10$ a sobota niedziela 10-20$ zależy od święta i hitów. Najlepiej schodzą camy, transformersi w cam z napisami 40k wyswietlen na openload i 8k na streamango, natomiast typowy film w HD z lektorem to około 1-2k (nieliczne koło 4-5k wyświetleń)

Możesz podać linka ?


RE: Czy warto zarabiać na uploadzie filmów w polsce ? - szalik1231 - 10-01-2018 17:01

Vadys... kłamiesz... pokaż screen z wypłat to może uwierzęSmile siedzę w tym już długi czas i w twoje bajki nie wierzeSmile