Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Receiving / Laser 2? - 12% dziennie (/Temat-Receiving-Laser-2-12-dziennie-152458)



Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - polskiklikaczeu - 21-11-2017 03:07

Nazwa Programu: Receiving

Start: 20 listopada

Minimum inwestycyjne: 5$

[Obrazek: 4e33d-clip-65kb.jpg?nocache=1]

Wypłaty: 0.5$ / Instant

Program Partnerski: 10/2%

[Obrazek: 9ae45-clip-508kb.jpg?nocache=1]

Wypowiedz kolegi z innego forum

"świeży program - a właściwie kopia programu Laser.online - który jakiś tydzień temu zakończył żywot po 4 długich miesiącach działania.
Oficjalnie użytkownicy mają dostać coiny i projekt ma sie zamienić w potężne ICO Smile Ale pisać mogą różne historie -
fakt jest taki ze Laser był mega popularny, i bardzo dużo osób wyciągnęło konkretne ROI, wiec kto wie, może Ci co zarobili pójdą w nowy identyczny projekt

Ktoś zatem zdecydował że wykorzysta popularność Lasera i zrobi identyczny program, delikatnie ulepszony bo mamy tutaj 12 % dziennie płacone przez 7 dni w tygodniu, prowizje z polecen domyslnie 10% - 2% no i support jakoś bardzo sprawnie odpisuje.


Support napisał mi ze nie jest to ten sam admin co w Laser.online i ze nie mają z nimi nic wspolnego.

Program sam w sobie wygląda na dopracowany, chociaż nie mam pojęcia jak podchodzić do takich kopii.

Z jednej strony myśle ze to sprytne zagranie, bo sporo ludzi dzis wysylalo mi juz swoje linki referencyjne wiec program sie przyjmuje."

Ja myślę..

Aktualne statystyki, jeśli są realne to program przyjął się świetnie, ludzie wieżą w powtórkę, trzymam kciuki bo to są tzw smaczki w tej branży.

[Obrazek: a404f-clip-43kb.jpg?nocache=1]

Wypłaty dla potwierdzenia, jutro zapewne dołączy depozyt

[Obrazek: 5d3e8-clip-102kb.jpg?nocache=1]

Link z Refem - dziękuję za użycieSmile

Czysty :/



RE: Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - Zaperr44 - 21-11-2017 14:02

Zarejestrowany z refa Wink Wrzucę depozyt tylko nie rozumiem trochę tego planu bo nie ma tam nigdzie żadnego kalkulatora jeżeli wrzucę 10$ jaki będę miał profit po 7 dniach?


RE: Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - polskiklikaczeu - 21-11-2017 16:03

[Obrazek: de20f-clip-176kb.jpg?nocache=1]

Proszę, klikając Homepage na głównej jest kalkulatorek Wink

Zapomniałbym, co istotne, wypłąty dokonujemy w jakim procesorze chcemy, zainwestujemy przykładowo z Advcash, mozemy wypłacić w BTC Smile


RE: Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - Zaperr44 - 21-11-2017 23:27

(21-11-2017 16:03)polskiklikaczeu napisał(a):  [Obrazek: de20f-clip-176kb.jpg?nocache=1]

Proszę, klikając Homepage na głównej jest kalkulatorek Wink

Zapomniałbym, co istotne, wypłąty dokonujemy w jakim procesorze chcemy, zainwestujemy przykładowo z Advcash, mozemy wypłacić w BTC Smile

Dzięki już mam obczajone Smile Ale coś nie chce mi się wierzyć że w depozycie programu jest 1,7mln dolarów ale z minimum 2 tygodnie musi podziałać więc od jutra wchodzę Tongue


RE: Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - polskiklikaczeu - 22-11-2017 12:20

[Obrazek: 29597-clip-58kb.jpg?nocache=1]

Jestem z depo Smile


Kolejna wypłata instant

[Obrazek: d0bfc-clip-47kb.jpg?nocache=1]

kolejna z 23 listopada:

[Obrazek: b7268-clip-51kb.jpg?nocache=1]


RE: Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - Zaperr44 - 25-11-2017 16:11

Szybko się zescamili Big Grin Trzeba wpłacić 50$ żeby móc wypłacić także już im podziękujemy


RE: Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - polskiklikaczeu - 26-11-2017 20:19

Tak prawdopodobnie scamik, ale z kasacją prosze czekać do jutra wieczór


RE: Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - Maros - 27-11-2017 01:24

Sądziłęm, że admin tego programu chcę sie wypromować na starym laserze i zniknąć na święta z naszymi bitcoinami.. Trafiłem...


RE: Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - polskiklikaczeu - 27-11-2017 19:54

Jak inaczej to nazwać, SCAM to chyba zbyt skromne słowa Wink Na szczęście to jeden z nielicznych niewypałów u mnie, ale jednak przerwał moją passę


Receiving / Laser 2? - 12% dziennie - Hybrid1990 - 17-03-2020 19:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.