Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj darmowe BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Zarabiaj darmowe BTC (/Temat-Zarabiaj-darmowe-BTC-152432)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Zarabiaj darmowe BTC - Szefu91 - 20-11-2017 14:29

Przedstawiam sposób na łatwy zarobek BTC, bez wysiłku, bez inwestycji (jedynie opcjonalna). Wszystko jest zautomatyzowane.


Wprowadzenie/Opis



Na forum jeszcze nie widziałem tego sposobu, zaś na zagranicznych stronach przez ostatnie dwa dni spotkałem się z nim wielokrotnie, więc może to być dobry moment by bardziej się w to zaangażować.



Dino Park Game


Jest to GRA działająca za pośrednictwem aplikacji tekstowej TELEGRAM
Jak to działa? W skrócie - Po rejestracji otrzymujemy 500 Coinów (rejestracja z reff. 777 Coinów). Za coiny kupujemy dinozaury, które farmią nam diamenty, następnie zebrane diamenty sprzedajemy na rynku ((automat) to nie taki rynek na którym jakaś fizyczna osoba od Ciebie kupuje)) i otrzymujemy coinsy z czego 70% idzie do portfela, którego możemy wykorzystywać jedynie do zakupów w grze(purchasing balance), a 30% do portfela z którego możemy wypłacać na BTC (withdrawal balance).
Znajduje się tam również kilka mini-gierek jak loteria czy szczęsliwy numerek, mamy też dzienny bonus, który możemy odebrać.

Minimum do wypłaty: 1000 Coins (0,001 BTC)



Jak zacząć?



- Najpierw pobieramy aplikację TELEGRAM https://telegram.org/apps dostępną na smartfony, tablety, PC. Oczywiscie polecam pobrać wersję na PC, ale jak komu wygodniej Smile Rejestrujemy się za pomocą naszego numeru telefonu, w ciągu max 30sekund otrzymamy kod potwierdzający SMS

- Gdy już mamy zainstalowaną apkę, czas dołączyć do gry. Po wejsciu w link, natychmiast dostaniemy zapytanie z przeglądarki o otwarcie linku w aplikacji TELEGRAM
no reff Xpokerface (https://t.me/DinoParkBot 500coins)
reff impreza (https://t.me/DinoParkBot?start=473744113 777coins)

- Po dołączeniu do pokoju klikamy start i tutaj już z górki, nie ma się co za bardzo rozpisywać, gdyż wszystko jest w miarę intuicyjne

[Obrazek: 01ba92583f.jpg]

Dinosaurs - Tu kupujemy naszych niewolzaurów (hehehe... nie? ok facepalm )
Farm - służy nam do zbierania diamentów, tam pracują nasze dinozaury. Zebrane przez nich diamenty kolecjonujemy manualnie, ale możemy to robić co 5 minut, co godzinę, a jak ktoś woli to i co tydzień, dinozaury przez ten czas i tak będą pracować Lol
Games - mamy mini-gierki, a także odbieramy tam nasz dzienny bonus
Settings - Ustawienia języka oraz portfela. Tutaj przypisujemy nasz adres BTC na który będziemy potem wypłacać


To chyba tyle Smile Strona jest wypłacalna. W internecie można znaleźć sporo dowodów. Co do samego zarobku to dla osób bez inwestycji, jest to podstawowy grinding, zaczynamy powoli i z czasem dokupujemy więcej dinozaurów, które zbierają nam jeszcze więcej diamentów i kumulacja rośnie, jednak nie kosztuje nas to żadnego wysiłku, nie trzeba klikać jak debil na faucetach ani rozwiązywać captchy.

Dla osób, które chcą inwestować jest to świetne narzędzie, gdyż spokojnie można wyciągać 0.002-0.004 BTC dziennie, a nawet i więcej - ograniczeń nie ma, zależy ile zainwestujesz.

W razie pytań zapraszam na PW lub tutaj w temacie. POWODZENIA!



RE: Zarabiaj darmowe BTC - mcmaks - 20-11-2017 15:11

Włączyłem Smile
Zobaczymy jutro co będzie Big Grin


RE: Zarabiaj darmowe BTC - Captain - 20-11-2017 17:33

Ile czasu trwa dozbieranie do minimum wypłaty bez inwestycji?


RE: Zarabiaj darmowe BTC - Szefu91 - 20-11-2017 18:06

(20-11-2017 17:33)Captain napisał(a):  Ile czasu trwa dozbieranie do minimum wypłaty bez inwestycji?

Ogólne zasady tej gry porównałbym do RevShare z tą różnicą, że tu nie ma żadnego ryzyka i nie trzeba klikać reklam, dinozaury również nie wygasają (chyba, że Dinozaury VIP, można je uznać jako BOOST) więc jedyne co musimy tu robić to wejść raz dziennie (daily bonus) zebrać diamenty, sprzedać je na rynku, dokupić dinozaura - 3minuty roboty.

Nawiązuje do RevShare bo tu podobnie, nasze zarobki dzieloną są 70/30, jak i również samo podejscie do programu wiele się nie różni, czyli przez pierwszy miesiąc/dwa(im dluzej tym lepiej) powinnismy skupić się na inwestowaniu zarobionych coinsów w kupowanie dinozaurów i z czasem będziemy w stanie już wypłacać coraz lepsze sumki, na szybką matematykę, bez żadnych inwestycji, pierwszą wypłate będziemy mogli zlecić po 40-60dniach.

Program działa bodajże od 22 lipca i dotychczas wypłacili niespełna 20BTC (~160k $)

PS. Nagłych kokosów się na tym nie zrobi, ale to fajna i niewymagająca opcja na pasywny zarobek, 3 minuty dziennie i po pół roku bez inwestycji można dojść do 20$ dziennie


RE: Zarabiaj darmowe BTC - yogi1991 - 20-11-2017 18:07

Czy dostajesz jakiś bonus w postaci coinów lub diamencików za polecenie ?


RE: Zarabiaj darmowe BTC - Xanter98 - 20-11-2017 18:16

(20-11-2017 18:06)Szefu91 napisał(a):  
(20-11-2017 17:33)Captain napisał(a):  Ile czasu trwa dozbieranie do minimum wypłaty bez inwestycji?

Ogólne zasady tej gry porównałbym do RevShare z tą różnicą, że tu nie ma żadnego ryzyka

Jak to nie ma żadnego ryzyka? Przecież program może w każdej chwili zniknąć. Nawet jak nie zainwestujemy pieniędzy to musimy zainwestować czas Wink


RE: Zarabiaj darmowe BTC - Szefu91 - 20-11-2017 18:19

(20-11-2017 18:16)Xanter98 napisał(a):  
(20-11-2017 18:06)Szefu91 napisał(a):  
(20-11-2017 17:33)Captain napisał(a):  Ile czasu trwa dozbieranie do minimum wypłaty bez inwestycji?

Ogólne zasady tej gry porównałbym do RevShare z tą różnicą, że tu nie ma żadnego ryzyka

Jak to nie ma żadnego ryzyka? Przecież program może w każdej chwili zniknąć. Nawet jak nie zainwestujemy pieniędzy to musimy zainwestować czas Wink

Jeżeli ktoś bardzo ceni swoje 3 minuty życia to rzeczywiscie, odradzam się rejestrować Smile

Cytat:Czy dostajesz jakiś bonus w postaci coinów lub diamencików za polecenie ?

Tak, bonus za poleconego to 300 coins(Koszt najtanszego dinozaura to 499), jest też chyba jakiś % z tego co nasz polecony doładuje na swoje konto, ale niestety nie wiem ile on wynosi.


RE: Zarabiaj darmowe BTC - krucihegot1 - 20-11-2017 20:49

no i to jest całkiem ciekawa alternatywa dla tych wszystkich nieopłacalnych faucetów


RE: Zarabiaj darmowe BTC - Czarsky - 20-11-2017 21:02

Nie mogę się zarejestrować, coś mi się stronka nie wyświetla :/
Pomoże ktoś?

EDIT: Jednak już sobie poradziłem Tongue


RE: Zarabiaj darmowe BTC - Xanter98 - 20-11-2017 21:07

(20-11-2017 21:02)Czarsky napisał(a):  Nie mogę się zarejestrować, coś mi się stronka nie wyświetla :/
Pomoże ktoś?

Musisz pobrać apkę Telegrama na PC i wtedy jak wejdziesz na stronę to Cie do niej przekieruje.