Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności (/Temat-Zlece-wykonanie-strony-www-cms-platnosci-152429)



Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - robinhood666 - 20-11-2017 13:14

hej,
szukam programisty, który napisze mi prosty serwis internetowy, konta userów, wewnętrzne wiadomości i płatności, proszę o kontakt programistów, którzy znają się na rzeczy, konkretne osoby


RE: Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - Danzo93 - 20-11-2017 13:15

Napisałem do Ciebie na priv Smile


RE: Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - robinhood666 - 21-11-2017 10:23

@Danzo93 nie dzięki,
proszę o więcej ofert na priv


RE: Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - Danzo93 - 21-11-2017 13:27

(21-11-2017 10:23)robinhood666 napisał(a):  @Danzo93 nie dzięki,
proszę o więcej ofert na priv

Napisałem o więcej szczegółów ale olałeś wiadomość. To, że mam mało postów dyskwalifikuje mnie jako kodera? Trochę śmieszne zachowanie z twojej strony.

Nie polecam


RE: Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - robinhood666 - 21-11-2017 17:40

(21-11-2017 13:27)Danzo93 napisał(a):  
(21-11-2017 10:23)robinhood666 napisał(a):  @Danzo93 nie dzięki,
proszę o więcej ofert na priv

Napisałem o więcej szczegółów ale olałeś wiadomość. To, że mam mało postów dyskwalifikuje mnie jako kodera? Trochę śmieszne zachowanie z twojej strony.

Nie polecam

nom, miałem kilka przygód z osobami, które miały mało postów na tym forum,
jak Ci się chce poczytaj moje posty,
i teraz takim nie ufam, sorry, stałem się bardziej przezorny....

właśnie dostałem kolejną wiadomość na priv, kolejna osoba, 0 postów,
proszę o propozycje od osób, które programują i są dłużej na tym forum


RE: Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - Krissu - 21-11-2017 17:42

Napisz więcej szczegółów na Priv + propozycję cenową.


RE: Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - Styler - 22-11-2017 09:47

1. Wymagasz konkretnych technologii czy interesuje Cię jedynie efekt końcowy?
2. CMS ma być napisany od 0 czy nie wykluczasz customizowanego Wordpressa/Joomli (dodam, że mam w nich duże doświadczenie, również jeśli chodzi o zabezpieczenia)?
3. Jakie płatności chcesz wprowadzić?
4. Jaki masz budżet?

Jeśli nie chcesz się dzielić informacji ze wszystkimi, możesz odpowiedzieć w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam.


RE: Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - MarekSz - 22-11-2017 12:39

Hmm, dostałeś propozycję ode mnie, choć mam 0 postów. Bo zajmuję się poszukiwaniem klientów, którzy potrzebują konkretnej usługi.

Nie zajmuję się zawodowo pisaniem postów.

Z tego, co widzę nie mam w tej chwili żadnych szans ze swoją ofertą, bo nie piszę postów...
Jest to jakieś kryterium, ale czy nie lepszym jest porfolio po prostu.

Pozdrawiam forumowiczów i będę pisał więcej, to może ilość przejdzie w zaufanie Smile


RE: Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - robinhood666 - 24-11-2017 09:46

@Krissu @Styler dzięki, odezwe się do Was na priv


Zlecę wykonanie strony www, cms + płatności - yazir - 30-03-2018 19:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.