Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy serwis na sub sms to...? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najlepszy serwis na sub sms to...? (/Temat-Najlepszy-serwis-na-sub-sms-to-152426)

Strony: 1 2


Najlepszy serwis na sub sms to...? - Kuriozal - 20-11-2017 10:18

Witam, tak ja w temacie, jaki dla was jest najlepszy pod sub sms? Czyli najbardziej opłacalny i bez problemu wypłacają? Pochwalcie się i dajcie swoją opinie doświadczeni wyjadacze Big GrinLol


RE: Najlepszy serwis na sub sms to...? - Majka - 20-11-2017 10:20

Zależy na których programach chcesz działać, co promować itp.
Mówią, że najlepsze serwisy są w sygnaturkach Smile


PS: Przeniosłam temat do odpowiedniego chyba działu.


RE: Najlepszy serwis na sub sms to...? - patttson - 20-11-2017 10:24

SunLead, MyLead Wink


RE: Najlepszy serwis na sub sms to...? - szykiryki - 20-11-2017 10:24

Firesub


RE: Najlepszy serwis na sub sms to...? - Bazyl - 20-11-2017 10:40

Potwierdzam, firesub najlepszy Smile


RE: Najlepszy serwis na sub sms to...? - vocus - 20-11-2017 11:09

Dla mnie tylko MyLead. Współpracuje z nimi od samego początku mojego zarabiania w necie i raczej nie mam zamiaru nigdzie się przenosić Smile a co mnie przekonało ? Na pewno szybkie wypłaty, baardzo pomocny support, tutaj ukłony przede wszystkim dla Woja za jego bardzo pomocne rady które ukierunkowały mnie na właściwe tory.


RE: Najlepszy serwis na sub sms to...? - Money. - 20-11-2017 12:00

Firesub.pl Wink


RE: Najlepszy serwis na sub sms to...? - Nikola Tesla - 20-11-2017 14:55


Zachęcam do skorzystania z MyLead - jako jedyni posiadamy stawkę 15zł za lead'a (SMS MT) oraz oferujemy możliwość ustawienia 4 kroków płatności w programach SMS, co pozwala zmaksymalizować zarobki.


[Obrazek: 6j1auwQ.png]

Dodatkowo oferujemy inne metody zarobku:

- Programy zagraniczne CPA - na życzenie użytkowników dodajemy programy tematycznie powiązane z ich stroną.
- Programy CPS - promuj znane marki takie jak KFC, Castorama, Black Red White oraz ponad 100 innych sklepów internetowych i nie tylko.
- Content locker (pusta oferta) - daje ogromne pole manewru na monetyzację własnej strony.
- IVR / SMS Chat - innowacyjne rozwiązanie, które pozwala Ci zarabiać za każdą minutę połączenia lub wysłanego SMS'a przez użytkownika. W przypadku tego modelu możesz promować numer telefonu bezpośrednio, lub skorzystać z gotowych programów: ezoterycznego lub erotycznego.

Dodatkowo jako pierwsza firma w Polsce wprowadzamy model PPI (Pay per install), w którym pieniądze zostają naliczone za każdą unikalną instalację pliku.

W razie pytań jestem do dyspozycji. Smile


RE: Najlepszy serwis na sub sms to...? - fusek - 20-11-2017 15:17

Ale kryptoreklama niepotrzebna


RE: Najlepszy serwis na sub sms to...? - albercig - 20-11-2017 15:26

hej. Ja bardzo Ci polecam MyLead, zarabiam tam od początku i nie zamierzam zmienić serwisu. Spraszałem konkrecję, ale ML ma najwyższą konwersję i najlepsze stawki. Od początku pomagal mi Wojo, szacun dla niego, gdyby nie on nie doszedłbym tam gdzie aktualnie jestem
Ostatnio wyszedł program Chomikui.pl ( pliki ) ogólnie kozak program polecam, ale zasugerowałem lekką zmianę - Wybieranie co ma się pojawić w innych plikach użytkownika, a co nie. Z tego co wiem to jeden z Support MyLead załatwił to. Dzięki bardzo. Jakbyś miał jakieś pytania co do kwestii serwisu zapraszam na pw lub gg Smile