Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dużo lipnych linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Dużo lipnych linków (/Temat-Duzo-lipnych-linkow-152369)

Strony: 1 2 3


RE: Dużo lipnych linków - WhiteNigga - 21-05-2018 13:08

Linki są usuwane ale i tak większość jeszcze jest. Dochodzą nowe śmieciowe linki po kilka miesięcznie pokerface


RE: Dużo lipnych linków - rsh - 07-06-2018 12:56

sporo linków przez google ni ejest nawet brane pod uwagę, niestety


RE: Dużo lipnych linków - WhiteNigga - 15-06-2018 16:12

Wszystko idzie zgodnie z planem, linki usunięte w większości Smile


RE: Dużo lipnych linków - Czaq - 15-06-2018 16:24

Jak zatem wyniki? Interesujące pytanie na początku tematu - jestem ciekaw czy udało ci się przebrnąć ten cały proces na +.


RE: Dużo lipnych linków - WhiteNigga - 15-06-2018 21:34

(15-06-2018 16:24)Czaq napisał(a):  Jak zatem wyniki? Interesujące pytanie na początku tematu - jestem ciekaw czy udało ci się przebrnąć ten cały proces na +.

Wyniki dobre, nawet szybko usunęło mi te chamskie linki, widocznie wcześniej coś źle zrobiłem. Miałem ponad 10tyś lipnych linków, zostało 271. Będę aktualizował listę linków i wysyłał do googla o usunięcie. Pierwszy raz tak miałem, tera juz wiem o co chodzi. Temat można zamknąć Lol