Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dużo lipnych linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Dużo lipnych linków (/Temat-Duzo-lipnych-linkow-152369)

Strony: 1 2 3


Dużo lipnych linków - WhiteNigga - 17-11-2017 18:51

Cześć
Moja strona otrzymała spam lipnymi linkami i nie wiem jak tego się pozbyć.
Zaczęło się od tego, że niektóre frazy skakały po całym googlu z 2 pozycji na 50, później 5 itp. Teraz sporo fraz mi spadło z topowych pozycji na 30, 40.
Patrze w google webmaster tools a tam:
Cytat:dating-pl-devalorizing.com - 4 152 linków
dating-pl-anodynic.com - 3 965 linków

Jak się pozbyć tego gówna by pozycje wróciły na swoje miejsca?


RE: Dużo lipnych linków - lechoo - 18-11-2017 11:52

Przygotuj plik .txt z toksycznymi linkami i prześlij do Disavow Tool. (ostateczność).
Znacznie lepszym rozwiązaniem jest pozyskanie nowych, mocnych linków z nowych źródeł.


RE: Dużo lipnych linków - WhiteNigga - 18-11-2017 15:50

Ciągle powstają nowe linki juz ok 10 tyś lipnych linków z dwóch stron.

(18-11-2017 11:52)lechoo napisał(a):  Przygotuj plik .txt z toksycznymi linkami i prześlij do Disavow Tool. (ostateczność).
Znacznie lepszym rozwiązaniem jest pozyskanie nowych, mocnych linków z nowych źródeł.
Dzieki za odpowiedź.
Wrzuciłem domeny do Disavow Tool, jeśli dane domeny również linkują z subdomen to też je dodawać, czy wystarczy tylko główna domena?


RE: Dużo lipnych linków - lechoo - 18-11-2017 18:06

(18-11-2017 15:50)WhiteNigga napisał(a):  Ciągle powstają nowe linki juz ok 10 tyś lipnych linków z dwóch stron.

(18-11-2017 11:52)lechoo napisał(a):  Przygotuj plik .txt z toksycznymi linkami i prześlij do Disavow Tool. (ostateczność).
Znacznie lepszym rozwiązaniem jest pozyskanie nowych, mocnych linków z nowych źródeł.
Dzieki za odpowiedź.
Wrzuciłem domeny do Disavow Tool, jeśli dane domeny również linkują z subdomen to też je dodawać, czy wystarczy tylko główna domena?
Wrzuciłbym wszystkie, dlatego że dla googla xxx.pl , czy np. blog.xxx.pl to różne adresy.


Dużo lipnych linków - mahuzz - 18-11-2017 18:34

Wszystkie. Tak jak napisał kolega przede mna. Każda subdomena Google traktuje jako inna domene.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dużo lipnych linków - rachman - 18-11-2017 20:26

Zgłoś te linki. Zdobywanie nowych swoją drogą ale jak tych złych tyle jest to masz szansę że je wykoszą - jak tego nie zrobisz ktoś może znów się pokusić o taką akcję. Straci moze zapał do tego jak obczai że umiesz się wykaraskać i niszczysz to co robi Wink


RE: Dużo lipnych linków - WhiteNigga - 19-11-2017 19:45

Wszystkie subdomeny dodane, teraz tylko czekać na efekty.


RE: Dużo lipnych linków - Resk - 20-11-2017 14:29

Pytanie zasadnicze, czemu ludzie są tacy źli i to robią? Of course konkurencja, ale to smutne.


RE: Dużo lipnych linków - WhiteNigga - 20-11-2017 18:54

(20-11-2017 14:29)Resk napisał(a):  Pytanie zasadnicze, czemu ludzie są tacy źli i to robią? Of course konkurencja, ale to smutne.

Zwykli frajerzy, mimo to strona dalej zarabia. Dzisiaj jedne z zwiększych zarobków.


RE: Dużo lipnych linków - greedo - 22-11-2017 02:20

Witajcie,
Mam dokładnie ten sam problem, te same domeny. Obawiam się że to nie jest kwestia branży, tylko jakaś bardziej zorganizowana akcja. Zgłosiłem też te domeny jako spamerskie w google. Poza disavov jest szansa się przed tym gównem bronić? Czy po prostu regularne zgłaszanie domen w zrzekaczu linków? Doświadczenia z disavov mam takie, że to działa nierychliwie.