Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut (/Temat-Poszukuje-doswiadczonego-mentora-ktory-pomoze-w-zarabianiu-kryptowalut-152350)

Strony: 1 2 3


Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - helix - 16-11-2017 20:35

poszukuję doświadczonego mentora gdzie mi pomoże zarabiać na kryptowalutach i na niektórych stronach jestem zarejestrowany oczywiście bez inwestycji. Proszę o pomoc


RE: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - radek0389 - 16-11-2017 20:39

Ale interesuje cię dniówka co najmniej z 200 zł? Z propozycją zarobku poniżej tej kwoty na dobę (oczywiście bez inwestycji) nawet nie zawracać ci głowy?


RE: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - helix - 16-11-2017 20:42

Nie tyle to za dużo


RE: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - Meloman - 16-11-2017 20:57

@[helix] Nie nauczę Cię jak stać się bogatym dzięki kryptowalutom, ale jeżeli jesteś zainteresowany samym Bitcoinem, blockchainem i kryptowalutami, nie pod względem zarobkowym (to będzie zależne od Ciebie i twojego szczęścia), to udzielam kompleksowych szkoleń z krypto.

Ale jak mówię - nie nauczę, jak stać się bogatym dzięki krypto, bo takie triki, to tylko u specjalistów od piramidek Rolleyes


RE: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - danoneksss - 16-11-2017 21:04

Słyszałem o jednym kraniku, na którym można zarabiać 300 zł dziennie poświęcając tylko godzine. Ja tam nie zarabiam, bo to dla mnie za dużo. Nie chcę być bogaty, bo bogaci ludzie są źli. Ale jak chcesz info to pisz Wink


RE: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - rachman - 16-11-2017 21:08

@danoneksss słyszałem o tym ale to nie kran to fontanna Wink


RE: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - radek0389 - 16-11-2017 21:10

(16-11-2017 20:42)helix napisał(a):  Nie tyle to za dużo

To ile dla ciebie jest te minimum?


RE: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - Roser17 - 16-11-2017 21:14

(16-11-2017 21:04)danoneksss napisał(a):  Słyszałem o jednym kraniku, na którym można zarabiać 300 zł dziennie poświęcając tylko godzine. Ja tam nie zarabiam, bo to dla mnie za dużo. Nie chcę być bogaty, bo bogaci ludzie są źli. Ale jak chcesz info to pisz Wink
Mi sie wydaję ze ostatnio mielo go zamknąć bo chętnych nie było

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - helix - 17-11-2017 10:02

Dla mnie to minimum to 30 zł nie mam dużych wymagań.I jak ktoś ma jakie sprawdzone kryptowaluty i wypłacane gdzie można zarobić.


RE: Poszukuję doświadczonego mentora który pomoże w zarabianiu kryptowalut - radek0389 - 17-11-2017 10:39

(17-11-2017 10:02)helix napisał(a):  Dla mnie to minimum to 30 zł nie mam dużych wymagań.I jak ktoś ma jakie sprawdzone kryptowaluty i wypłacane gdzie można zarobić.

A 30 zł miesięcznie na początek cię satysfakcjonuje?