Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostawiła mnie dziewczyna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zostawiła mnie dziewczyna (/Temat-Zostawila-mnie-dziewczyna-152321)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - Blaszczyk94 - 17-11-2017 14:27

Zaśpiewaj jej to Wink ja bym tak zrobił Big Grin a jest weekend to i bajlando Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=XbRCWS3VumM


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - Captain - 17-11-2017 20:24

(17-11-2017 13:30)Adwez napisał(a):  Dziwne, że gość wszedł na forum się wyżalić, a następnie nawet nie raczy nikomu odpisać. Kto wie..może nawet nie czyta tego, co mu odpowiedzieliśmy. Tylko mi się wydaje, że to nie jest normalne ? Coraz więcej jest osób w tym czasach o słabej psychice. Smile Mam tylko nadzieje, że nic złego sobie nie zrobił.

Bo to jakaś szeptanka. Na ZC ostatnimi czasy pojawia się dużo postów z tyłka na tematy w ogóle nie związane z tematyką forum, napisanych przez nowo zarejestrowanego użytkownika który potem już w ogóle w nich nie odpowiada.
Pewnie chodzi o tę książkę i czeka, aż go będą na PW wypytywać aby polecić linka albo coś w tym stylu.


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - mahuzz - 18-11-2017 12:12

O kurde, co za szeptanka Big Grin Big Grin Z początku serio przeczytałem z zaciekawieniem. Nie powiem, że blisko było a nikt by nie ogarnął Smile

PS: jeśli nie, to pierdziel to. Głupia wymówka, po prostu nie jest już Tobą zainteresowana. Albo... faktycznie ma jakiś problem.


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - luka600 - 18-11-2017 12:27

Bo wszystkie baby to ch...
Szkoda czasu skoro gra na nerwach i uczuciach.
I coś w tym jest ze lepiej mieć wy..,a będzie Ci dane.
Milusiem,przytulasem warto być ale tylko 1 dzień w tygodniu.
Wtedy rutyna nie groźna.


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - soluffka - 18-11-2017 13:07

Dobrze ci radzę ją rzucić..


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - arsenal - 19-11-2017 04:51

Nie jest szeptanka. Nie odzywałem się bo najpierw chciałem trochę poczytać co tu piszecie. Ogólnie sprawa na dzień dzisiejszy jest taka: Ona coś jeszcze do niego czuje mimo że strasznie ją krzywdził (zdrady, brak kontaktu przez parę tygodni itp) bo jej organizm, głowa nie może się przestawić na nową sytuację. Do mnie też coś czuje i nie chce być ze mną ale powiedziała że chce dalej się spotykać. W piątek nawet u niej nocowałem ale do niczego nie doszło. Nie rozumiem w chuj tych kobiet. Jesteśmy umówieni teraz na środę... Nie wiem czy bawić się w to dalej

(18-11-2017 12:27)luka600 napisał(a):  Bo wszystkie baby to ch...
Szkoda czasu skoro gra na nerwach i uczuciach.
I coś w tym jest ze lepiej mieć wy..,a będzie Ci dane.
Milusiem,przytulasem warto być ale tylko 1 dzień w tygodniu.
Wtedy rutyna nie groźna.
Milusiem i przytulasem jak to nazwałeś można być ale jak trzeba to można i być twardy i w ogóle.
Ale tu akurat nie chodzi o rutynę bo rutyny nie było


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - precell - 19-11-2017 11:26

A jednak była, skoro Cię olała.

A teraz Cię zaprasza, bo chcę mieć pieska który będzie jej robił różne przysługi...

Kończ waść, wstydu oszczędź...


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - Captain - 19-11-2017 11:44

Wygląda na to, że to typ kobiety która leci na 'łobuzów'. Jest wiele takich kobiet, jeśli to rzeczywiscie ten typ to nic nie zdziałasz, ona zawsze będzie miała pociąg do takich typów jak jej były. Bycie z grzecznym chłopcem jej nie wystarczy, ona potrzebuje silnych emocji i przedmiotowego traktowania przez 'samca alfa' bo to ją po prostu kręci.
Nawet jeśli wróciłaby do Ciebie, to i tak dalej ciągnęłoby ją do facetów takich jak tamten i prędzej czy później by Cię z jakimś zdradziła.


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - rachman - 19-11-2017 14:08

j.w. znam takich wiele. zresztą większość kobiet a może wszystkie w większej/mniejszej mierze tak mają jest to zakodowane genetycznie - geny mają być od samca "alfa" ale do opieki nad potomstwem lepszy jest "miś" czyli opiekuńczy itd. jeśli ona tak to silne ma albo nie umie się odnaleźć po prostu uczuciowo - bo to też możliwe to po prostu - jak pisałem wcześniej - zdecyduj czy lubisz huśtawki emocjonalne bo one będą na stówę towarzyszyć temu związkowi dopóki jej nie przejdzie / nie przepracuje tych relacji. zdarza się że to trwa nawet długie lata. nie trać czasu szkoda życia. wyleczyć się, odczekać by nie wejść w związek typu "zapchajdziura" i od nowa zaczynać normalne relacje


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - Artinesse - 19-11-2017 14:20

Sama jestem kobieta, stąd poradziłam Ci to co poradziłam. Myślałam, że może być na rzeczy złe zachowanie tego ojca dziecka. Wiem, bo sama coś takiego przeżywałam.

Skoro ona tak postawiła sprawę to popieram poprzedników. Daj sobie z nią spokój, bo szuka frajera. Miałbyś robić za kochasia na boku? Oszczędź sobie wstydu. Widać, że ta kobieta inteligencją nie grzeszy. Nie szanuje siebie i innych.