Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal ponizej 18lat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal ponizej 18lat (/Temat-Paypal-ponizej-18lat-152315)



Paypal ponizej 18lat - lemsonuwwa - 15-11-2017 21:33

siema siemanko mam konto w banku dla mlodych(15lat) Jerk2 i jesli polacze je ze swoim paypalem to nie bedzie zadnych problemow? tzn weryfikacja lub ban dlatego ze nie mam 18 lat


RE: Paypal ponizej 18lat - radmatuszewski - 15-11-2017 21:34

Reguły nie ma, ale sam też nie mam 18, a kartę dodaną mam.


RE: Paypal ponizej 18lat - Arivi - 15-11-2017 21:36

Nie. Wręcz przeciwnie... po zweryfikowaniu konta będziesz miał nawet mniejsze prawdopodobieństwo, że zamrożą ci środki Wink


RE: Paypal ponizej 18lat - piotrgk4 - 15-11-2017 21:39

Ja opowiem swoją historię Smile

Jak miałem 17 lat założyłem konto paypal. Po skończeniu 18 lat zacząłem zarabiać przez internet przez co czasem spływała kasa na paypala. Problem zaczął się kiedy zastał mnie komunikat że muszę zwiększyć limity konta (coś koło 1.7k euro rocznie wystąpił komunikat) i trzeba przesłać prawidłowy dokument. I tutaj pojawił się problem ponieważ odrzucano mi wszystkie dobre dokumenty które wysyłałem nie podając powodu. Skontaktowałem się z supportem i okazało się że jest jakiś problem w systemie i w skrócie nie da się zwiększyć limitów dla kont które były zakładane poniżej 18 roku życia. Support kazał mi założyć nowe konto. Jest to mniej więcej przybliżony przebieg bo się to działo z 2-3 lata temu. Możliwe że coś się dziś zmieniło Smile


RE: Paypal ponizej 18lat - patttson - 15-11-2017 21:44

Też mam zweryfikowane konto kartą, a nie mam 18, więc raczej luz Wink Bardziej chodzi o zweryfikowanie tożsamosci niz wieku Big Grin


RE: Paypal ponizej 18lat - xdax1 - 15-11-2017 22:09

Bez problemu, nawet jeśli nie masz 18 lat.
No chyba, że będziesz nagle jakieś duże ilości pieniędzy tam przelewał Tongue


RE: Paypal ponizej 18lat - Infkomp - 20-11-2017 17:35

spokonie mozesz zalozyc nawet jak masz 10 lat byle srodki tam przelac jakos Wink