Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? (/Temat-Jak-stworzyc-sklep-i-jak-zaczac-zabawe-z-dropshippingiem-152302)

Strony: 1 2


Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - Kuriozal - 15-11-2017 12:33

Tak jak w temacie, szukam kogoś kto mógłby mnie nakierować jak zacząć zabawę z dropshippingiem, gdzie założyć sklepik, i jak się wgryźć w temat i od czego zacząć? Powiem tak, że jeśli chodzi o ten tamacik to jestem zielony Big Grin Ktoś pomoże i się wypowie? TongueBig Grin


RE: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - Stworkowaty - 15-11-2017 14:31

Najważniejsza sprawa - działalnosc gospodarcza.. bez tego ani rusz.


RE: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - kniew - 15-11-2017 22:59

@[Kuriozal] jaka branża cię interesuje?


RE: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - Martinuss - 15-11-2017 23:44

@[Stworkowaty]

Najważniejsza sprawa - działalnosc gospodarcza.. bez tego ani rusz.

Paniee a na co DG? Jerk


RE: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - rachman - 16-11-2017 00:08

Cytat:Paniee a na co DG?
Niektórzy lubią spać spokojnie Wink


RE: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - Stworkowaty - 16-11-2017 10:24

No dobra, można bez DG, ale ja bym nie chciał się martwić że zaraz faceci w czerni mi wpadną do domu. ^^


RE: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - Duperel - 17-11-2017 15:39

Niektóre firmy oferujace współpracę na zasadzie dropshippingu dają gratis gotowy sklep. Jeśli jesteś zainteresowany tym na poważnie to proponuję rozeznać się w temacie na co jest popyt. Z własnego doświadczenia powiem, że zabawki dla dzieci i akcesoria erotyczne mają wzięcie. Gorzej z ciuchami bo za dużo podróbek na ryjbuku się sprzedaje.

Działalność gospodarczą konieczna do podpisania umów z magazynami.


RE: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - Kuriozal - 20-11-2017 00:23

Mam nisze na zabaweczki erotyczne, ewentualnie na jakieś gadżety i bajerki Tongue Z drugiej strony perfumy, próbki też byłyby bardzo dobrym rozwiązaniem dla mnie Tongue Ktoś coś? Tongue


RE: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - patttson - 20-11-2017 13:12

Ktoś coś w jakiej sprawie? Big Grin Potrzebna Ci działalność gospodarcza, jak masz już gotowy produkt to teraz szukaj poradników nt. dropshippingu, a potem kwestia promocji sklepu Wink


RE: Jak stworzyć sklep i jak zacząć zabawę z dropshippingiem? - Armin Van Buuren - 25-11-2017 11:24

Dropshipping znam od podszewki, pracuje w firmie ktora ma integracje z ponad 30 hurtowniami, zarzadzamy ogromna iloscia aukcji (allegro,ebay,amazon), na ten moment ok 40 000.
Jesli masz pytania pisz priv Smile