Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ocenicie mój blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak ocenicie mój blog (/Temat-Jak-ocenicie-moj-blog-152266)

Strony: 1 2


Jak ocenicie mój blog - KubenQ - 13-11-2017 21:45

Witajcie wpadłem na pomysł żeby zrobić własnego bloga będe wrzucal 2/3 seriale lub pełne filmy dziennie ? myślicie że to dobry pomysł link do bloga https://darmowefilmyiseriale100.blogspot.com/

I gdzie moge go wypromować Smile


RE: Jak ocenicie mój blog - patttson - 13-11-2017 22:26

Usunięty Xpokerface


Jak ocenicie mój blog - mahuzz - 13-11-2017 22:49

zainwestuj w hosting i domene, to dobra inwestycja Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jak ocenicie mój blog - patttson - 13-11-2017 22:50

a tak wlasciwie to chciales na czyms zarabiać? bo to 'darmowe' w nazwie to średnio sprzyjające Big Grin


RE: Jak ocenicie mój blog - twardy - 13-11-2017 23:07

Linki do filmow na openload.


RE: Jak ocenicie mój blog - KubenQ - 14-11-2017 07:02

nie usunwli poxprostu zmienilem adres Big Grin freemoviesandseries100.blogspot.com
jak wypromowac bloga


RE: Jak ocenicie mój blog - Duperel - 17-11-2017 21:25

Przede wszystkim jakąś bardziej przyjazną domeną ?


RE: Jak ocenicie mój blog - Guxinimod - 17-11-2017 22:12

Mnie oczy bolą od siedzenia na tej stronie, także większość do wymiany. Po pierwsze nie jestem fanem obrazka jako tła strony, po drugie źle się czyta nagłówki wpisów z tym kolorem, po trzecie niechwytliwy adres i brak domeny, wpisy bez segmentacji czego wynikiem jest to, że całość się zlewa.


RE: Jak ocenicie mój blog - Mariuszeek - 23-11-2017 16:03

Zmień tego blogspota, daj krótszą nazwę domeny.


RE: Jak ocenicie mój blog - Cysiu1 - 26-11-2017 13:25

Co do reklamy to wszędzie gdzie się da Big Grin facebook - tylko jest coraz trudniej bo fejk konta banuja a posty usuwają, coraz lepsze zabezpieczenia :/ ale rózne forum, wszędzie gdzie się da pisac i moze do kogos to dotrzec to wklejaj link do strony