Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę (/Temat-Refereum-rewolucja-w-branzy-gier-Zbieraj-punkty-w-fazie-BETA-i-wygraj-kryptowalte-152227)

Strony: 1 2 3


Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 14-03-2018 08:20

OSTATNIA CHWILA NA USTAWIENIE ADRESU ETHEREUM!

Jeśli brałeś udział w drugim sezonie i nie masz ustawionego adresu Ethereum w profilu ZRÓB TO TERAZ! Jeśli nie będziesz miał ustawionego adresu, twoje tokeny przepadną!!!


Przypominam też, że można już zbierać punkty do sezonu trzeciego! Jeśli chcesz otrzymać darmowe tokeny RFR, zarejestruj się (linki polecające dają dodatkowe 50 pkt na start!).


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - Avlin - 15-03-2018 22:00

I jak sypnęło tokenami ? Nie dodałem w Metamask tokena więc za ten sezon chyba mi przepadły Sad


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 16-03-2018 16:09

Za Silver było 46.61 RFR. Mało, bo tym razem w Silver było aż 21 tys. osób, a nagroda była mniejsza niż w sezonie 1. Data końca sezonu 3 jeszcze nie jest ustalona, ale możliwe, że za samo oglądanie filmików dziennych za 50 pkt może dojdzie się do Golda. Łatwo obliczyć, że od zera to 100 filmików, czyli 100 dni. Ja już mam silver więc idzie szybko, brakuje mi jeszcze około 3800 pkt.

Avlin, token możesz dodać kiedy chcesz do Metamask. Jedynie przepadało jak nie wpisałeś adresu Ethereum w profilu przed końcem sezonu. Podeślij swój adres Ethereum i zobaczymy czy faktycznie przepadły Big Grin

No i powodzenia wszystkim!


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - prymul1 - 16-03-2018 22:15

46.61 RFR facepalm W 3 sezonie dobijam do golda i podziękuję tej platformie... Fajna inicjatywa, ale nie ukrywam, że spodziewałem się trochę większej nagrody


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - Avlin - 16-03-2018 23:21

Dodałem token do metamask i zaliczyło mi mi te 46.61 za silvera więc wszystko ok . Też spróbuje dobić golda i zobaczymy ile wtedy wpadnie bo nie ukrywając też spodziewałem się więcej


Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 23-03-2018 10:15

Refereum newsy 23-03-2018

Nowa gra jest promowana przez Refereum.
Od teraz można dostać 200 punktów za ukończenie dema gry "The Long Reach". Za streamowanie tej gry otrzymuje się 2x więcej punktów. Można też zapraszać innych do przejścia dema (mój link) za co dostaje się 100 punktów. Za kupienie gry The Long Reach przy użyciu tokenów RFR na platformie dostaje się 500 punktów.Dodali też więcej gier, które można kupić za tokeny RFR. Gry te co jakiś czas mają być zmieniane na rzecz innych, a niektóre dostępne tylko dla użytkowników z daną ilością punktów w sezonie.

[Obrazek: S1MUrHfqG.png?i=1]

Stramowanie AFK zabronione.
Jeśli zostaniesz przyłapany z zostawionym streamem żeby tylko się punkty nabijały (bez grania w grę ani nic), to twoje konto będzie zablokowane na streamowanie. Czyli jak oszukujesz to nie możesz zarabiać punktów przez streamowanie.


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - thomasward - 01-05-2018 11:22

15 h do końca sezonu, brakuje mi 450 punktów do złota Sad

Jakby ktoś chciał wesprzeć wystarczy połączyć się z Twitchem/Discordem i samemu wziąć udział w rozdawaniu tokenów - https://refereum.com