Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę (/Temat-Refereum-rewolucja-w-branzy-gier-Zbieraj-punkty-w-fazie-BETA-i-wygraj-kryptowalte-152227)

Strony: 1 2 3


Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 12-11-2017 11:08

Deweloperzy wydają bardzo dużo pieniędzy, aby dotrzeć do swoich fanów. Youtuberzy i streamerzy z Twitcha mają największą ilość osób śledzących w całym internecie, ale nie mają takich zarobków, jakich można by było oczekiwać. Granie jako kariera jest nieosiągalna dla większości graczy. Refereum pozbywa się pośrednika między deweloperem a graczami i twórcami, nagradzając ich za promowanie i granie w gry.

W SKRÓCIE: Zbierasz punkty, które na koniec każdego sezonu zamieniane są na tokeny RFR (Refereum). Możesz je trzymać (według mnie platforma ma potencjał i mogą być kiedyś więcej warte), kupić za nie gry na platformie Refereum, albo sprzedać na giełdzie!


[Obrazek: logo.png]

Dzisiaj można założyć konto i zdobywać punkty na platformie Refereum. Zdobywamy je oglądając streamy, podłączając Discorda i Twitcha oraz oczywiście zapraszając nowych użytkowników! Co z tymi punktami? O tym za chwilę. Wszystko rozchodzi się o rankgi. Każda ranga ma przydzieloną daną ilość pieniędzy, jaka będzie wymieniona na Refereum po zakończeniu tej fazy - ilość ta będzie rozdzielona między wszystkich, którzy są obecnie w danej randze, a jak pisałem, im więcej punktów tym wyższa ranga.


Jakie gry można obecnie kupić za RFR?
W tej chwili (stan na 2018-03-10) dostępne są te gry:
[Obrazek: ry_cJV-Ff.png]
[Obrazek: Syf0JNWKf.png]

Platforma Refereum dodała możliwość dodania swojej gry jeśli jest się developerem.




DOŁĄCZ

Zapraszam do zapoznania się z platformą, ma naprawdę ogromny potencjał. Jest wspierana przez Unity oraz Twitch.

Zarejestrować można się bez polecenia, jednak rejestrując się z linku polecającego dostajesz dodatkowe 50 punktów!


Mój link polecający: Refereum (+50 punktów!)
Link czysty: Refereum





Gdzie można handlować RFR?

Lista obecnie dostępnych giełd:
  • OKEx - link (wymagane konto)
  • IDEX - link (najwygodniejsze, wymaga metamask)
  • GATE.IO - link
  • DDEX - link
  • Cobinhood - link

Jak pewnie wiecie są to głównie giełdy tokenów erc-20, ale takie są początki.
Obecny market cap to jedynie $40 milionów! Oznacza to, że RFR ma szansę na wzrosty w długim terminie, a jeśli platforma nadal będzie się rozwijać tak jak teraz, jest to prawie pewne.

Refereum jest umieszczone na stronie CoinMarketCap, jeśli chcecie pooglądać statystyki itd, tutaj jest link:
https://coinmarketcap.com/currencies/refereum/

Developerzy ustawili total supply na 5 000 000, obecnie w obiegu jest połowa - reszta będzie udostępniana przez earn drop (czyli zbieranie tokenów za punkty)


AKTUALIZACJA -1-

Nowości na platformie:
  • Oglądanie streamów - dostaniesz 1 punkt za godzinę oglądania jak ktoś gra (może w tle lecieć)
  • Streamowanie - dostaniesz 3 punkty co godzinę ZA KAŻDEGO kto ogląda twój stream!
  • Oglądanie filmów - dostajesz punkty za oglądanie trailerów gier (nie da się wyciszyć, ale może lecieć w innej karcie)
  • Zakup gier - możesz już wykorzystać tokeny Refereum do zakupu gier (PUBG, Rocket League, Battle Group 2)
  • Pobierz Fortnite (darmowa gra), i zarób 200 punktów! (mój link polecający do pobrania Fortnite)

AKTUALIZACJA -2-

SEZON 2 ZAKOŃCZONY! Obecnie można już zbierać punkty do sezonu trzeciego!

Nie wiem jak wam, ale mi podoba się ten sposób dystrybucji tokenów BARDZO. Wydaje się o wiele bardziej fair niż inne projekty, gdzie wszystkie tokeny są kumulowane przez bogatych ludzi w ICO.

Tokeny za sezon 2 będą wysłane do 14 marca (źródło).


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 20-11-2017 21:43

Jestem już na poziomie Silver! A jak wam idzie?

[Obrazek: BkKu0nelM.png]


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - thomasward - 21-11-2017 01:08

Zarejestrowałem się, tak w sumie to na czym oni zarabiają? Wink


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 21-11-2017 13:23

Ogólnie to projekt kryptowaluty, pewnie przy rozdawaniu startowej ilości część wezmą na finansowanie projektu


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - thomasward - 21-11-2017 13:43

No cóż, nie zaszkodzi na razie spróbować w to wejść Smile


Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 15-02-2018 15:36

Jeśli ktoś zdecydował się zarejestrować kiedy pisałem to proponuję sprawdzić konto! Smile Rozdali nagrody za sezon 1. Ale to nie koniec! Obecnie trwa sezon 2 nagród, gdzie możecie zdobywać punkty za tokeny! Zarejestruj się z reflinka, aby otrzymać darmowe 50 punktów za rejestrację z polecenia.

Proponuję trzymać na dłużej ten token, nie sprzedawajcie po wprowadzeniu na giełdę, a naprawdę się opłaci na długi okres czasu, stawiam, że przy kolejnej "bańce" kryptowalutowej platforma Refereum będzie już rozbudowana, a sam token będzie wart od kilku centów do kilku dolarów.

Polecam grupę Telegram programu: Telegram

NOWOŚCI:
Czyli co pozmieniało się od mojego ostatniego wpisu.
  • Oglądanie streamów - dostaniesz 1 punkt za godzinę oglądania jak ktoś gra (może w tle lecieć)
  • Streamowanie - dostaniesz 3 punkty co godzinę ZA KAŻDEGO kto ogląda twój stream!
  • Oglądanie filmów - dostajesz punkty za oglądanie trailerów gier (nie da się wyciszyć, ale może lecieć w innej karcie)

Platforma będzie się nadal rozrastać. Jest to obecnie najbardziej rozbudowana platforma tego typu w branży gier, polecam się załapać, bo serio to może być coś wielkiego!

[Obrazek: B1nqufmDM.png]


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 16-02-2018 15:55

Zaktualizowałem post główny. Napisałem o możliwości zakupu gier za tokeny Refereum.


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - Captain - 16-02-2018 19:32

Kompletnie nieopłacalne dla kogoś kto nie jest streamerem, albo ma tylko kilku widzów.


RE: Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 17-02-2018 09:45

Nie do końca, bo co prawda zarobią więcej punktów, ale punkty ≠ tokeny. Można dorobić się chyba najlepiej na polecaniu. Wypełniając dodatkowo aktywności, też na koniec sezonu zgarniemy sporo tokenów.
Ogólnie chodzi o to, żeby być w takiej randze, gdzie jest mało osób (wiadomo, te ostatnie są najlepsze), dochodząc do bronzu już mamy zapewnione tokeny. Do końca sezonu jeszcze 18 dni Wink


Refereum - rewolucja w branży gier - Zbieraj punkty w fazie BETA i wygraj kryptowaltę - adamak2k - 02-03-2018 23:11

WRESZCIE JEST! REFEREUM MOŻNA JUŻ KUPOWAĆ I SPRZEDAWAĆ NA GIEŁDACH!

Link do giełdy ETH/RFR: https://idex.market/eth/rfr
Link do drugiej giełdy: https://www.okex.com/
Poradnik Refereum jak kupić tokeny na OKEX: https://help.refereum.com/rfr-tokens/how-to-purchase-rfr-on-okex

OBECNA CENA RFR: $0,02 (2018-03-02)

Gratulacje dla kogokolwiek, kto się wcześnie załapał, ALE... To nie koniec! Trwa dopiero DRUGI sezon Refereum!

[Obrazek: BkCL5Hvuf.png]

-No dobra, jestem nowy, co mam zrobić, żeby dostać darmowe tokeny?-

Po pierwsze zapoznaj się z głównym postem. Zachęcam do rejestracji z reflinka - otrzymasz punkty już na start. Pamiętaj, że punkty TO NIE TO SAMO co tokeny! Punkty określają Twoją RANGĘ - im wyższa ranga tym do większej nagrody się kwalifikujesz.
Co sezon zasady mogą się zmieniać, a ilość tokenów do wygrania zmniejszają się. Dołącz więc wcześniej, jest dopiero drugi sezon. Im nowszy token tym większa szansa na zarobek, a tutaj jest naprawdę nieźle!