Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep pod dropshipping- ale kasa :O - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sklep pod dropshipping- ale kasa :O (/Temat-Sklep-pod-dropshipping-ale-kasa-O-152216)



Sklep pod dropshipping- ale kasa :O - SKOR514 - 11-11-2017 17:58

Siema, mam pytanie- znacie jakiś dobre miejsce, gdzie mogę założyć sklep pod dropshipping? Do teraz korzystałem ze Shopify, ale są strasznie słabo przygotowani na klientów z Polszy, a takich wyłącznie posiadam. Potrzebuje, żeby miał choć ciut spolszczone menu, ale to nie najważniejsze- MUSI mieć spoko opcje płatności- najlepiej być zintegrowany z PayU. Bo tego na Shopify brakuje...


RE: Sklep pod dropshipping- ale kasa :O - explrlz - 11-11-2017 19:00

Wystarczy, y WordPress + woocommerce Wink


RE: Sklep pod dropshipping- ale kasa :O - SKOR514 - 12-11-2017 15:57

@[explrlz]
A czy żeby korzystać z payU muszę mieć DG? W sensie, czy jeśli jestem zwykłą osobą fizyczną, to klienci mogą mi przelewać pieniądze przez przelewy24, czy też payU? I czy mógłbyś powiedzieć, czy np. (to nie promo link) https://www.shopgold.pl/sklepy-internetowe-c-1.html nie łatwiej kupić sklep tutaj? Nie będzie on lepszy od tego zrobionego w woocommerce? A jeśli mógłbyś doradzić, to jak długo zajmie mi nauka wordpressa, tak, żeby założyć własny sklep? Bo jestem całkiem zielony nie ukrywam i dlatego nad gotowcami myśle...


RE: Sklep pod dropshipping- ale kasa :O - radek0389 - 12-11-2017 16:02

Na wstępie, to załóż DG, bo prowadzić sklep bez firmy nie przejdzie.


Sklep pod dropshipping- ale kasa :O - mahuzz - 13-11-2017 22:10

Dokładnie. Mija się to z celem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sklep pod dropshipping- ale kasa :O - Projekt Milioner - 14-11-2017 12:57

pageandshop - w pełni profesjonalny polski system sklepów. Zapraszam do kontaktu, to przekaże Ci więcej info.


RE: Sklep pod dropshipping- ale kasa :O - adamcio99922 - 14-11-2017 16:09

WP + Woocommerce = TANIO, a po Polsku... Bez zbędnych abonamentów.

Co do płatności możesz skorzystać z SOFORT - za free mają wtyczkę do WP + Woo.