Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Snapchat Empire - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Snapchat Empire (/Temat-Snapchat-Empire-152179)



Snapchat Empire - VNMX. - 09-11-2017 14:38

[Obrazek: z4aDBD8.png]
Cześć!


Aktualnie jestem na 3 roku studiów, stąd oprócz zarabiania jest na mnie, także trochę obowiązków ze studiów i pisanie pracy licencjackiej.

Chciałbym zgłębić wiedzę w zakresie Snapchata i zacząć na nim zarabiać, albo CrakRevenue albo OGAds.

Jeśli ktoś ma jakieś rady na początek, to chętnie wysłucham.

Ogólnie, jeśli ktoś działał w tym biznesie to niech mi podpowie jak wygląda to prawnie przy wykorzystywaniu paczek zdjęć na Snapchacie.

Z góry dzięki, i widzimy się jutro pewnie z pierwszymi działaniami.



RE: Snapchat Empire - Rollem - 09-11-2017 15:08

Ze strony prawnej wykorzystanie cudzego wizerunku to przede wszystkim kodeks cywilny, art. 24, oraz ustawa o prawie autorskim art.81, chyba że masz zgodę na wykorzystanie wizerunku.


RE: Snapchat Empire - VNMX. - 09-11-2017 15:10

(09-11-2017 15:08)Rollem napisał(a):  Ze strony prawnej wykorzystanie cudzego wizerunku to przede wszystkim kodeks cywilny, art. 24, oraz ustawa o prawie autorskim art.81, chyba że masz zgodę na wykorzystanie wizerunku.

Okej, ogarniam. Zatem CrakRevenue odpada. Wink Czyli lepiej w inny sposób będzie zdobyć zainteresowanie, a potem polecieć z email submitami np.


RE: Snapchat Empire - twardy - 09-11-2017 15:51

https://www.blackhatworld.com/seo/hot-method-snapchat-adult-affiliate-easy-100-200-day-noob-friendly.751858/
https://www.blackhatworld.com/seo/earn-10-to-100-daily-with-snapchat-cpa.968105/


RE: Snapchat Empire - Rollem - 09-11-2017 16:33

(09-11-2017 15:10)VNMX. napisał(a):  
(09-11-2017 15:08)Rollem napisał(a):  Ze strony prawnej wykorzystanie cudzego wizerunku to przede wszystkim kodeks cywilny, art. 24, oraz ustawa o prawie autorskim art.81, chyba że masz zgodę na wykorzystanie wizerunku.

Okej, ogarniam. Zatem CrakRevenue odpada. Wink Czyli lepiej w inny sposób będzie zdobyć zainteresowanie, a potem polecieć z email submitami np.

Jest to niezgodne z prawem, ale szansa na to, że ktoś odkryje tam swoje zdjęcia graniczy z cudem, a i ciężko udowodnić, że coś miało miejsce na snapchacie.


Snapchat Empire - VNMX. - 15-11-2017 02:20

Okej. Wracam!

Aktualnie zarobki na poziomie 2-3$ dziennie ze Snapchata.

Do tego chciałbym ruszyć z stronką odnośnie Clickbanka, więc jak ktoś ma jakieś rady odnośnie linkowania, i wbijania się do topki z low comp keywords to chętnie wysłucham.

Dodatkowo drugi pomysł w głowie to jakiś MNS, ale tutaj także nawet jeśli low comp keywords to przydałoby się umieć wyrankowac tą stronę.

Co do narzędzi mam ich dużo, poprzez pewien pakiet, nie będę reklamował, żeby zaraz się ktoś nie przyczepił że produkty z innych stron o zarabianiu.

No nic, aktualnie tak to wygląda. Jak ktoś ma jakieś rady odnośnie tego co napisałem wyzej, to dawajcie znać. Na pewno pójdzie sprawniej.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka