Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie strony - low competition kw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pozycjonowanie strony - low competition kw (/Temat-Pozycjonowanie-strony-low-competition-kw-152173)

Strony: 1 2


Pozycjonowanie strony - low competition kw - VNMX. - 09-11-2017 02:19

Cześć!

Na pozycjonowaniu znam się, prawie w ogóle. Podpowiedziałby mi ktoś w jaki sposób manualnie wybić stronę na low competition keywords? Konkurencja jest bardzo niska, możliwości zysku ogromne, ale na SEO się nie znam. Strona zoptymalizowana, itd. Tylko jak ją wybić? Interesowałoby mnie na razie manualne działanie, bez dokładania ogromnego nakładu finansowego. Z góry dzięki za porady, chętnie nauczę się czegoś nowego.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - Xanter98 - 09-11-2017 04:35

Musisz zdobyć linki prowadzące do Twojej strony z zaufanych witryn. Sposobów jest wiele, najlepiej jakby ludzie sami do Ciebie linkowali, ale jeżeli jest to trudne do wykonania to możesz:
- pisać komentarze z linkiem do Twojej witryny
- tworzyć profile na forach itd. z linkiem w opisie/stopce
- tworzyć blogi i na nich post z linkiem do Twojej strony, najlepiej podobnie tematycznie
- większym nakładem pracy i finansów: tworzyć PBNY - czyli wykupujesz wygasłą domenę, która miała dobrą historię w google i odbudowujesz content, który się na niej znajdował - dodajesz post z linkiem do Twojej strony

Przeczytaj też o różnicy między linkami nofollow i dofollow.
Możesz stworzyć też fanpage na facebooku, konto na instagramie itp. o tej samej tematyce i linkować między tymi stronami.


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - Klin - 09-11-2017 06:49

Witaj

Skąd wiesz że konkurencja jest niska? Jak to sprawdzałeś?


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - VNMX. - 09-11-2017 12:24

(09-11-2017 06:49)Klin napisał(a):  Witaj

Skąd wiesz że konkurencja jest niska? Jak to sprawdzałeś?
Keysearch.co, do tego sprawdziłem wszystkie strony z top 10 jak to u nich wygląda z linkami, optymalizacja, wiekiem domeny itd

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - Piter Pit - 10-11-2017 23:06

Zapodaj linka w odpowiedzi w temacie lub poślij na priva, to się zobaczy na żywo tą Twoją optymalizacje i Ci powiem czy git jest ;p


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - VNMX. - 13-11-2017 08:07

(09-11-2017 04:35)Xanter98 napisał(a):  Musisz zdobyć linki prowadzące do Twojej strony z zaufanych witryn. Sposobów jest wiele, najlepiej jakby ludzie sami do Ciebie linkowali, ale jeżeli jest to trudne do wykonania to możesz:
- pisać komentarze z linkiem do Twojej witryny
- tworzyć profile na forach itd. z linkiem w opisie/stopce
- tworzyć blogi i na nich post z linkiem do Twojej strony, najlepiej podobnie tematycznie
- większym nakładem pracy i finansów: tworzyć PBNY - czyli wykupujesz wygasłą domenę, która miała dobrą historię w google i odbudowujesz content, który się na niej znajdował - dodajesz post z linkiem do Twojej strony

Przeczytaj też o różnicy między linkami nofollow i dofollow.
Możesz stworzyć też fanpage na facebooku, konto na instagramie itp. o tej samej tematyce i linkować między tymi stronami.
Jestem w stanie to ogarnąć jakimiś programami do automatyzacji? Wink Jak tak to jakimi


Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - kubi131310 - 27-11-2017 18:41

Aktualne?


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - VNMX. - 27-11-2017 19:01

(27-11-2017 18:41)kubi131310 napisał(a):  Aktualne?
Tak, a co?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - churel - 28-11-2017 16:13

(09-11-2017 02:19)VNMX. napisał(a):  Cześć!

Na pozycjonowaniu znam się, prawie w ogóle. Podpowiedziałby mi ktoś w jaki sposób manualnie wybić stronę na low competition keywords? Konkurencja jest bardzo niska, możliwości zysku ogromne, ale na SEO się nie znam. Strona zoptymalizowana, itd. Tylko jak ją wybić? Interesowałoby mnie na razie manualne działanie, bez dokładania ogromnego nakładu finansowego. Z góry dzięki za porady, chętnie nauczę się czegoś nowego.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Najpewniejsze są PBN-y ewentualnie szukaj Miejscówek które mają moc, ale obecnie o takie nie jest tak prosto ;p
co do pbn Przeczytaj najpierw to : https://diggitymarketing.com/expired-domain-test/


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - VNMX. - 29-11-2017 05:36

(28-11-2017 16:13)churel napisał(a):  
(09-11-2017 02:19)VNMX. napisał(a):  Cześć!

Na pozycjonowaniu znam się, prawie w ogóle. Podpowiedziałby mi ktoś w jaki sposób manualnie wybić stronę na low competition keywords? Konkurencja jest bardzo niska, możliwości zysku ogromne, ale na SEO się nie znam. Strona zoptymalizowana, itd. Tylko jak ją wybić? Interesowałoby mnie na razie manualne działanie, bez dokładania ogromnego nakładu finansowego. Z góry dzięki za porady, chętnie nauczę się czegoś nowego.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Najpewniejsze są PBN-y ewentualnie szukaj Miejscówek które mają moc, ale obecnie o takie nie jest tak prosto ;p
co do pbn Przeczytaj najpierw to : https://diggitymarketing.com/expired-domain-test/
Okej, czyli szukanie domen, kupno, czekanie, i potem linkowanie?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka