Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? (/Temat-Zarabianie-krok-po-kroku-z-czym-to-jesc-152157)

Strony: 1 2 3 4


Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - Socjopatka - 08-11-2017 15:35

Hej. Zaczęłam czytać to forum i nie ukrywam, że zaczęłam się tym interesować. Jestem aktualnie na paru stronach z zarabianiem, ale póki co najwięcej osiągnęłam na ClixSensie. Nie mam żadnych stron, nie chcę się bawić w promowanie i chciałabym się zapytać gdzie najlepiej jeszcze zacząć, żeby rozwijać swój portfel i umiejętności zarabiania przez Internet? Mnóstwo jest stron, przeglądam Wasze propozycje, ale po prostu nie potrafię się złapać czegoś konkretnego. Szukam typowo dla nowicjusza, który jednak coś tam zarobi. Pozdrawiam :> jak zły temat to nie bijcie Jerk2


RE: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - patttson - 08-11-2017 15:36

Myślę, że dział w którym założyłaś temat pełny jest tematów, w których jest napisane jak ma zacząć początkujący. Możesz zacząć od skracania (Xpokerface) przez PPI, affiliacje aż po SUBY Wink


RE: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - Socjopatka - 08-11-2017 15:58

(08-11-2017 15:36)patttson napisał(a):  Myślę, że dział w którym założyłaś temat pełny jest tematów, w których jest napisane jak ma zacząć początkujący. Możesz zacząć od skracania (Xpokerface) przez PPI, affiliacje aż po SUBY Wink

Właśnie też dziś poczytałam o PPI, ale mam takie pytanie - mogę ja sama pobierać te pliki czy muszę je gdzieś udostępniać, żeby ktoś pobierał? I jaka jest szansa, że mój komputer nie ucierpi? smutny


RE: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - patttson - 08-11-2017 16:04

Raczej wszystko działa tak, że ktoś musi je pobrać. Za nabijanie sobie samego leadów na każdym portalu jest ban Wink Jeśli będziesz udostępniać rzeczy, które znasz i nie będziesz ściągała nic z nieznanego pochodzenia to nie ma szans na ucierpienie Wink


RE: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - Nikola Tesla - 08-11-2017 16:18

Hej, mogłabyś zainteresować się naszymi programami SMS. Gdybyś była chętna to mogę Cię wprowadzić w temat. W razie czego zapraszam do kontaktu poprzez GG / Skype. Powodzenia Smile


RE: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - Captain - 08-11-2017 20:02

Cytat:nie chcę się bawić w promowanie

A takim razie inwestycje. Do wyboru jest tylko promowanie, albo inwestycje. Nic innego nie ma, chyba, ze wystarczy Ci zarobek kilkadziesiąt-sto złotych miesięcznie wtedy mypay.pl i tym podobne serwisy.


RE: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - wrzochal11 - 08-11-2017 22:41

Dokładnie,
albo zarobek jako % od promowanych produktów czyli POLECANIE
albo zarobek od inwestycji - tutaj uwaga internet stał się miejscem gdzie wszelkiej maści oszuści chcą się szybko dorobić.. czyli wiele "inwestycji", to nic innego jak wkładanie kasy w piramidy finansowe.. a do tych piramid finansowych też wielu namawia bo mają z tego tytułu profity.. czyli tutaj też wszystko kręci się wokół POLECANIA

albo zarobek na wykonaniu konkretnych akcji / za wykonanie konkretnej pracy.. tutaj mamy właśnie portale typu ClixSense czy MyPay. Zarobek na konkretnie wykonanej pracy, to już jest cała branż tzw. freelancerzy.
Ciekawostka, na takich portalach jak ClixSensne czy MyPay, też dużo większy zarobek można uzyskać jak się zacznie je POLECAĆ innym i z ich zarobków czerpać jakieś profity.

Wnioski? Poważne zarabianie w internecie polega na POLECANIU w BARDZO szerokim tego słowa znaczeniu!

Ciekawostka na koniec, jestem pewny, że autorka tego tematu też już nie raz coś w swoim życiu poleciła.. tylko zrobiła to nie do końca świadomie. np. jakiś kosmetyk czy dobrą herbatę. Komu? Swoim dobrym znajomym czy rodzinie.. i właśnie chodzi o to, że zdrowe POLECANIE na tym polega i to nie to samo co wciskanie komuś jakiegoś badziewia, które nie jest warte swej ceny Smile


RE: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - Captain - 09-11-2017 07:38

Cytat:Ciekawostka na koniec, jestem pewny, że autorka tego tematu też już nie raz coś w swoim życiu poleciła.. tylko zrobiła to nie do końca świadomie. np. jakiś kosmetyk czy dobrą herbatę. Komu? Swoim dobrym znajomym czy rodzinie.. i właśnie chodzi o to, że zdrowe POLECANIE na tym polega i to nie to samo co wciskanie komuś jakiegoś badziewia, które nie jest warte swej ceny

Tylko, że na takim 'zdrowym polecaniu' zarobisz marne grosze, chyba, ze masz pierdyliard znajomych to wtedy kieszonkowe.
Aby coś konkretnego zarobić to trzeba polecać na masową skalę, a to już badziewna robota. 1/4 internetu zawalona jest tworami ludzi oraz firm którzy coś polecają i promują. I rzadko się to do czegoś przydaje przeciętnemu internaucie bo jak będzie czegoś potrzebował to zwykle sobie sam to znajdzie bez problemu.


RE: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - ggusiaja - 09-11-2017 11:03

Juz zaczełaś od ankiet, więc rozwiń ten temat. Powyższe podpowiedzi sa typowe do tego aby umieszczać coś na innych stronach i zdobywać chętnych na pobieranie, wysyłanie smsów czyli polecasz coś albo czekasz aż ktoś się na to złapie. Musisz sama zadecydować co naprawdę chcesz robićSmile


RE: Zarabianie - krok po kroku, z czym to jeść? - wrzochal11 - 09-11-2017 20:38

(09-11-2017 07:38)Captain napisał(a):  Tylko, że na takim 'zdrowym polecaniu' zarobisz marne grosze, chyba, ze masz pierdyliard znajomych to wtedy kieszonkowe.
Aby coś konkretnego zarobić to trzeba polecać na masową skalę, a to już badziewna robota. 1/4 internetu zawalona jest tworami ludzi oraz firm którzy coś polecają i promują. I rzadko się to do czegoś przydaje przeciętnemu internaucie bo jak będzie czegoś potrzebował to zwykle sobie sam to znajdzie bez problemu.

Właśnie o to chodzi, żeby znajdował nas, a my już mu doradzimy który produkt jest dobry Smile

Zdrowe polecanie w moim rozumieniu polega na polecaniu rzeczy, produktów czy portali z których sami korzystamy, albo uważamy że dany produkt jest faktycznie OK.

Nie zdrowe polecanie, to wciskanie komuś jakiegoś badziewia, które wiemy że jest słabym produktem, jednak polecamy to tylko w celach zarobkowych.

Marketing musi mieć i dobry i słaby produkt - taka prawda.

Przykłady.. mamy do wybory dwa szkolenia. Jedne słabe, niewarte swej ceny. Drugi dobre i warte swej ceny. Polecamy innym to pierwsze ponieważ mamy z tego lepszą prowizję. Jednak wiemy, że produkt jest niegodny tej ceny i sami byśmy w życiu go nie kupili.. w sumie np. wiele MLM tak działa, sprzedają słabe produkty, których nikt normalny by nie kupił, ale że są w danej strukturze to kupują Wink

Przykład z mojego życia. Portale z ankietami. ClixSense polecam, bo uważam że jest jak na portale z ankietami dobrym serwisem, sam z niego korzystam. Zaś Opinii.pl nie polecam, ponieważ uważam, że jest to słaby portal z ankietami i szkoda na niego czasu.. a i tu i tu 20% od poleconych Smile