Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? (/Temat-Maly-tani-samochod-dla-siebie-Co-polecicie-152152)

Strony: 1 2 3


Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Artinesse - 08-11-2017 12:35

Chciałabym kupić sobie autko. Najlepiej małe, tanie. Jeżdżę trochę jak ta zakonnica w filmach z Louisem, więc uznałam że na razie najlepiej będzie kupić jakąś skarbonkę.

Zastanawiałam się nad Mercedesem starszą A klasą, ewentualnie Fiat Panda II lub III.


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - wrzochal11 - 08-11-2017 12:40

Jaki masz budżet?
Osobiście to japońskie marki polecam Smile


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - bartek21 - 08-11-2017 12:41

Renault Megane Coupe, a z niezawodnych Toyota Yaris


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Artinesse - 08-11-2017 12:42

No powiedzmy że te 16 tys. na spokojnie mogę dać. Nie więcej Smile.


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - wrzochal11 - 08-11-2017 12:49

Coś od Hondy albo Toyoty ja bym polecał, np. Honda Civic VII, albo chociażby już wspomniana Toyota Yaris. Tylko wiadomo stan też ma znaczenie Smile


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Artinesse - 08-11-2017 13:43

Zastanawiam się czy brać samochód w niemczech czy w polsce. I tu i tu mieszkam na stałe więc nie robi mi to znaczenia. Chyba lepszą historię mają auta niemieckie prawda? Wink


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - rejwus15 - 08-11-2017 13:47

Ja był się zastanowił nad tą Pandą II Smile

Co prawda jej nie lubię, bo to mały samochód, więc zawsze narzekam. Oczywiście nie jest mój, tylko rodziców, więc ich sprawa.

Ale jeśli chodzi o eksploatację i paliwo to jest meeega tania.

Mamy 2005 rok 1.1 54KM w gazie, zakupioną w 2010 roku i od tych prawie 8 lat jedynie co wymieniamy to klocki hamulcowe( czyli norma )
Raz coś się stało ze skrzynią biegów i okazało się, że nie opłacało się jej naprawić to kupiliśmy jakąś chyba na szrocie za 400zł i nadal super jeździ Smile

Polecam bardzo Smile


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Artinesse - 08-11-2017 14:03

wrzochal11 wezne pod uwagę Honde. Mam zresztą spory sentyment do tej marki. Mój ojciec jeździł Hondami, piękne samochody.
Dziękuję za porady. Pora teraz coś konkretnego znaleźć i kupić Wink.


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - dazy19 - 08-11-2017 17:28

Seicento w lpg albo punto 2fl , panda 2 nie jest udanym samochodem mimo iz koszty utrzymania sa korzystniejsze niz te dwa auta Smile


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - szykiryki - 08-11-2017 18:46

Polecam Picanto, totalnie babskie Smile. W Niemczech powinno ich być dośc sporo, bo widze po ogloszeniach, że wiele sprowadzanych jest:

LINK


(dałam wyszukiwanie od 15k, oczywiście starsze roczniki będą tańsze)


ewentualnie yarisa