Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? (/Temat-Gdzie-za-darmo-wypozycjonowac-strone-w-wyszukiwarce-152143)

Strony: 1 2 3 4


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? - Vasaki - 18-01-2018 12:53

Wystarczy wejsc na ich strone i zobaczyc co oferuja Smile
Pozycjonowanie, hostingi www, dedyki :


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? - kukiz87 - 18-01-2018 12:55

Helix , szczerze coś Ci powiem , ale leń jesteś i tyle to raz a druga sprawa że jest temat vasakiego na forum z resident evil i uwierz mi że ja postępując krok po kroku jak vasaki , wybiłem sobie 3 strony na nisze ok 30-50k miesięcznie. Dzięki temu poradnikowi na prawdę zdobyłem wiedzę która teraz mi pomaga w osiąganiu topki google , a czytałem ten poradnik kilka razy


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? - twardy - 18-01-2018 12:59

[Obrazek: Computer-Guy-Facepalm-min.jpg]

Normalny hosting pod strony www, z tym, ze masz wieksza ilosc adresow IP.

@kukiz87

Wedlug helixa poradniki vasakiego sa napisane chaotycznie xD Chyba najlepsza strategia na helixa byloby ignorowanie jego pytan. Moze sie odczepi w koncu.

W ogole to wpadlem na taki moze glupi pomysl ale sobie pomyslalem... co sie moze stac jak wpisze w google "co to jest hosting seo?". Z poczatku bardzo sie balem, ale w koncu wpisalem...

https://www.eactive.pl/pozycjonowanie-stron/co-to-jest-hosting-seo-i-jakie-ma-znaczenie-2/


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? - maniek250 - 22-01-2018 16:16

(17-01-2018 18:07)helix napisał(a):  I myślicie że chce gotowca wcale nie tylko szukam kogoś kto mnie nakieruję czyli krok po kroku jak to zrobić.

Powtórzę się co mi tam, http://zarabiam.com/Temat-Tutorial-Czyli-wybijamy-Resident-Evil-VII-Biohazard-by-Panda-138720 masz krok po kroku już chyba bardziej się nie da. I nie ma że chaotycznie, jeśli nie rozumiesz to czytasz jeszcze raz, a jak po kilku razach dalej nie zatrybisz to może w końcu pora sobie odpuścić ?

http://zarabiam.com/Temat-v1-Optymalizacja-strony-pod-SEO-przyspiesz-swoja-strone-153169?highlight=optymalizacja Tu masz opisane jak zacząć optymalizacje


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? - kukiz87 - 22-01-2018 16:48

Jeszcze na koniec dorzucę że uwierz mi ale nie ma lepszej satysfakcji niż zrobić to samemu i póżniej obserwować efekty , jak strona pnie się w górę


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? - helix - 31-01-2018 19:22

Fajne to coś łapie i jak wykorzystać te wtyczki bo nie są opisane tylko żeby je zainstalować w wordpress.


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? - Gremquen - 31-01-2018 19:42

(31-01-2018 19:22)helix napisał(a):  Fajne to coś łapie i jak wykorzystać te wtyczki bo nie są opisane tylko żeby je zainstalować w wordpress.

Serio nie potrafisz chociażby skorzystać z google / zapoznać się z ich opisem?

- Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall - zabezpiecza stronę przed atakami
- All in One SEO Pack - pomaga w SEO (pozycjonowaniu w wyszukiwarkach)
- Jetpack by WordPress.com - też bardziej zabezpieczenia strony, jej monitoring itp.
- Microblog Poster - automatycznie dodaje posty na twoje konta w portalach społecznościowych
- Simple Sitemap - tworzy mapę witryny, która pozwala lepiej zaindeksować stronę - SEO
- WP Smush - Image Optimization - optymalizuje obrazki, zmniejsza rozmiar, szybciej się ładują, strona lepiej działa, google to dobrze widzi
- WP Super Cache - korzysta z cache i strona też ładuje się szybciej, to co wyżej
- WPtouch Mobile Plugin - jak szablon nie jest reponsywny, albo słabo zrobiony, to poprawia widok na urządzeniach mobilnych


Gdzie za darmo wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? - Vasaki - 31-01-2018 19:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.