Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze (/Temat-Zamiana-stanu-konta-w-telefonie-na-realne-pieniadze-152119)

Strony: 1 2


Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - Mazilbn - 06-11-2017 22:17

Mam dużo starterów po 10 zł każdy i nie wiem jak mogę wymienić kasę z konta na telefonie na realne pieniążki, jakieś pomysły?


RE: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - twardy - 06-11-2017 22:21

Nie mozesz. Smsa premium wyslesz dopiero jak doladujesz konto za jakas kwote.


RE: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - patttson - 06-11-2017 22:21

delete


RE: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - moskou - 06-11-2017 22:22

To masz startery czy kase na koncie? Startery mozesz sprzedac na olx allegro 50 gr taniek czy tam zlotoeke taniej

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


RE: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - Xanter98 - 06-11-2017 22:25

@[TelegramGrzegorz] - ten Pan będzie zainteresowany kupieniem starterów albo smsów z nowych numerów za dobre pieniądze.


RE: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - Mazilbn - 06-11-2017 22:26

Mam bardzo dużo starterów które muszę odpalić i mogę wykorzystać z nich po 10 zł


RE: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - twardy - 06-11-2017 22:27

Ale zobacz najpierw na co mozesz wykorzystac te srodki, na 100% tylko i wylacznie na smsy/ rozmowy/internet. Zadnych uslug premium.


RE: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - Tidus - 06-11-2017 22:33

Sprawdź czy środki znajdują się na koncie bonusowym czy nie. Jezeli nie to mozesz posprzedawac smsy premium, ale pewnie sa na bonusowym i mozesz je wykorzystac jedynie na rozmowy/sms/internet.


RE: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - TelegramGrzegorz - 07-11-2017 00:48

@[Mazilbn] napisz do mnie na GG jestem zainteresowany: 63210911


RE: Zamiana stanu konta w telefonie na realne pieniądze - Niewiarygodny - 07-11-2017 04:55

Myślę, że wielu ludzi będzie chętnych do kupna, nawet za złotówkę mniej retailu.