Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Skąd dowiedziałeś się o Lockerz (/Temat-Zamkniety-Skad-dowiedziales-sie-o-Lockerz-1521)

Strony: 1 2 3 4


[Zamknięty]Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Gumowy - 07-02-2010 13:46

Jak w temacie.

Skąd dowiedzieliście się o Lockerz?

Ja dowiedziałem się przypadkowo. Kiedyś widziałem jakieś informacje o Lockerz ale się nie zarejestrowałem. Dopiero około 20 grudnia na demotywatorach było: "Na co nie zapominasz wejśc codziennie. RedTube, Lockerz a może Pajacyk. Big Grin Znalazłem to forum i już po chwili miałem zapro i się rejestrowałem Wink

Opowiedzcie swoją historie Tongue


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Verudi - 07-02-2010 13:49

Ja dowiedziałem się od kolegi. Na początku miałem dosyć mieszane uczucia co do Lockerz, ale od kiedy dostał pendriva zacząłem być aktywnym użytkownikiem (w tym samym mniej więcej czasie zarejestrowałem się na forum). Ot cała historia


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Bolt - 07-02-2010 14:21

Od kolegi... Napisał mi na gg, zaproszenie akceptowałem jakieś tydzień po przez co w sylwestra nie mogłem wziąć iPoda toucha Sad


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Kaziu - 07-02-2010 14:41

Ja oglądałem filmiki na YT i był tam poradnik Kamila Scheichta ( Nie wiem jak te nazwisko napisać xD ) zaciekawiłem się tą stroną, na początku myślałem, że to wielki Fake, że tak dla picu zrobili tą stronę, a tu się okazało, że nie...I tak już wchodzę na Lockerz z przyzwyczajenia ^^ :]


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - oskar2222 - 07-02-2010 15:09

No ja sie dowiedziałem o lockerz od kolegi.Najpierw myslelem ze to jakis fake ale zaczelem oglądac filmiki na youtube
jak ludzie dostawali rozne nagrody.I wlaczylem poradnik kamila scheichta i sie zajerestrowałem Big Grin


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Leopard - 07-02-2010 15:27

Ja na forum o Test Drive Unlimited Smile.


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - MareKSG - 07-02-2010 15:33

Z forum Górnika (gornikforum.com)


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - BartuS - 07-02-2010 15:44

ja na SonyEryk.pl chcieli zrobić konkurs z nagrodami lockerz


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - mikolaj90 - 07-02-2010 16:41

Ja od takiego kolesia, miałem go na liście w gg i napisałem mu, żeby wysłał mi zaproszenie. Od razu wiedziałem, że lockerz to nie żadne fake Tongue


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - mefisto04 - 07-02-2010 17:06

Ja też od kumpli. Mówili mi, że "nawet jak to kant to co Ci zależy wejść raz na dzień".