Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wyglądają wypłay z programów partnerskich? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Jak wyglądają wypłay z programów partnerskich? (/Temat-Jak-wygladaja-wyplay-z-programow-partnerskich-152097)



Jak wyglądają wypłay z programów partnerskich? - kornik36 - 06-11-2017 14:41

1.Czy przykładowo jakbym zarobił przez cały 2017 rok (12 miesięcy) 12000 zł ale wypłacił z programu partnerskiego na konto bankowe dopiero w grudniu to będzie to oznaczać że mogę rozliczyć się że w grudniu zarobiłem 12000 zł czy powinienem patrzeć na to tak, że co miesiąc zarabiałem po 1000 zł i się co miesiąc rozliczać (mimo że i tak na koncie bankowym cała kwota pojawiła się w grudniu i dopiero od grudnia jest do mojej dyspozycji)???

2.Czy jak wypłacam na konto bankowe zarobki np. po kilku miesiącach zarabiania w programach partnerskich to widać że to zarobki z danych miesięcy (np. luty, marzec, kwiecień) czy to widać jakby to były zarobki z jednego miesiąca?


RE: Jak wyglądają wypłay z programów partnerskich? - twardy - 06-11-2017 14:52

Wtedy kiedy dostajesz kase na konto/portfel internetowy.


RE: Jak wyglądają wypłay z programów partnerskich? - kornik36 - 06-11-2017 16:28

(06-11-2017 14:52)twardy napisał(a):  Wtedy kiedy dostajesz kase na konto/portfel internetowy.
Sorki, pisząc "konto/portfel internetowy" masz na myśli "konto bankowe"?


RE: Jak wyglądają wypłay z programów partnerskich? - twardy - 06-11-2017 16:34

Tak konto bankowe, a portfel to np paypal.


RE: Jak wyglądają wypłay z programów partnerskich? - kornik36 - 06-11-2017 19:25

(06-11-2017 16:34)twardy napisał(a):  Tak konto bankowe, a portfel to np paypal.
Czyli mógłbym przykładowo zarabiać cały rok i po roku zlecić wypłatę np. w grudniu i rozliczyć się że w grudniu zarobiłem x zł? (bo w grudniu dopiero pojawią się pieniądze na koncie) Czy to tak nie działa?