Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ominac ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak ominac ? (/Temat-Jak-ominac-152084)



Jak ominac ? - tyglew12 - 05-11-2017 20:22

Witam , mam problem poniewaz gdy utworze kazde konto na facebooku to po nie wiecej niz 2 min wchodzi blokada weryfikacji telegonicznej na konto . Wiecie moze jak obejsc albo ominac taka weryfikacje na fb ?


RE: Jak ominac ? - pspsga - 05-11-2017 20:52

Są na to specjalne poradniki. Nie jest to wcale takie proste...

Zapewne robiłeś konta na jednym adresie IP i pewnie ciastek nawet nie czyściłeś ?? Poszukaj na forum to napewno znajdziesz dokładny opis czynności krok po kroku Smile


RE: Jak ominac ? - Niewiarygodny - 07-11-2017 04:58

VPN / Proxy


RE: Jak ominac ? - Racina - 07-11-2017 06:51

A istnieje możliwość ominięcia weryfikacji telefonicznej na Youtube? Ktoś zna jakieś sposoby?
Mój numer został już użyty, a zalezy mi aby założyć nowe konto i je zweryfikować, aby mogło zarabiać.


RE: Jak ominac ? - Tidus - 07-11-2017 07:05

(07-11-2017 06:51)Racina napisał(a):  A istnieje możliwość ominięcia weryfikacji telefonicznej na Youtube? Ktoś zna jakieś sposoby?
Mój numer został już użyty, a zalezy mi aby założyć nowe konto i je zweryfikować, aby mogło zarabiać.

Tak,jest możliwość. Poszukaj na forum - gdzieś na pewno o tym jest


RE: Jak ominac ? - sebau - 07-11-2017 14:50

co do FB to możesz zweyfikować przez sms z serwisów sms - ale komp/ip powinien być "odświeżony"
co do Google/youtube to mozna zalozyc konto podobie jak fb z weryfikacja przeznumer z serwisów sms. Jak masz dobrą aktywność to weryfikacja jest potrzebna tylko aby wysylac filmy dluzsze niz 15 minut. Zależy jak i czym rotujesz swoje konta.

tym mozesz utworzyc konta w google/yt + wiele innych rzeczy: http://zenindexer.com/produkt/zensocialbot-modul-googleyoutube/ ale potrzebny do tego zennoposter i polaczenie z serwisami sms
Calosc dziala juz pozniej na zalogowanych kontach przez zapisane profile / cookies itd