Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie gg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie gg (/Temat-Pytanie-odnosnie-gg-152079)



Pytanie odnośnie gg - Xoolek - 05-11-2017 19:30

Witam, od niedawna bawie sie na gg e whoringem i mam pytanie dla ludzi, ktorzy tez zdobywaja na tym portalu pelikanow z ktorych mozna zarobic.Moj problem polega na tym, ze czesto musze zakladac nowe konto, bo gg mi je blokuje i moim pytaniem jest, czy gg moze postepowac w mojej sprawie zeby mnie odkryc i ukarac za to co robie, czy to z autoamtu blokuje od ludzi ktorzy mnie zgłaszaaja?


RE: Pytanie odnośnie gg - mateusz2045 - 05-11-2017 19:37

Raczej nie zajmują się tego typu sprawami, dziennie blokują tysiące kont zboków i innych debili. Jedynie jak Cię jakiś mirek zgłosi, na policje, że nie dostał filmiku czy fotki za co zapłacił, a 997 zwróci się do gygy o Twoje dane.


RE: Pytanie odnośnie gg - Niewiarygodny - 07-11-2017 05:13

Kto normalny pójdzie na policje, że został oszukany na 20zł za filmik od "laski" na gadu gadu XD