Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie można ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie można ? (/Temat-Gdzie-mozna-152059)



Gdzie można ? - tyglew12 - 04-11-2017 19:34

Czy są portale internetowe gdzie można wysyłać linki podpięte pod program partnerski tak jak na fb ? Proszę o wymienienie ich , ponieważ nwm co się dzieje ale nie mogę mieć konta na fb dłużej niż 4 min a pozniej wchodzi blokada


RE: Gdzie można ? - radek0389 - 04-11-2017 19:36

Gdzie można spamować? Wszędzie, gdziekolwiek możesz publikować swoją treść (post, komentarz itp.).


RE: Gdzie można ? - patttson - 04-11-2017 19:36

Nie wiem czy rozumiem, ale linki partnerskie można promować właściwie wszędzie, tylko trzeba pomyśleć Rolleyes a co do konta to może poczytaj poradniki na forum, zeby Ci tak szybko nie schodzily Wink


RE: Gdzie można ? - Xanter98 - 04-11-2017 19:43

Wystarczy ze skrócisz link partnerski i powinno przejść prawie wszędzie... poczytaj o maskowaniu linków.


RE: Gdzie można ? - sebau - 05-11-2017 12:54

Robilem setki prob, bo mamy bota pod fb i troche doswiadczenia z tym mam Smile
ja Ci FB tak szybko blokuje to znaczy, ze pewnie wyeksploatowales Twoje zrodlo internetu lub Twoj sprzet lub jedno i drugie.
W moim zensocialbot mamy to rozwiazane tak, ze proxy lte z rosji i konta potwierdzamy automatycznie przez sms tez z rosji przez api. Konta ocywiscie na polakow. Wszelkie zasady bezpieczenstwa zachowujemyw naszym robocie ale i tak jak sie z czyms przesadzi - szczegolnie z grupami to tez blokują.