Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w żele XD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja w żele XD (/Temat-Inwestycja-w-zele-XD-152031)



Inwestycja w żele XD - eden16 - 03-11-2017 13:07

Siemanko,
Ogólnie zainwestowałem w żele z Niemiec, sprowadziłem ich troche i mam takie pytanie, jak myślicie,Jak najlepiej trafić do gospodyń, i jakie byście mieli pomysły na pozbycie się tego? Cena jest atrakcyjna, jakościowo i ilościowo też jest dobrze. Dzięki!


RE: Inwestycja w żele XD - DENON - 03-11-2017 13:29

Giełda handlowa w niedzielę , jeśli nie masz działalności stań sobie obok kogoś kto ma w razie kontroli dogadaj się , że towar jest jego.


RE: Inwestycja w żele XD - sebau - 03-11-2017 14:18

wystaw tez na olx i na allegro
jak cena dobra to pojdzie


RE: Inwestycja w żele XD - eden16 - 04-11-2017 22:31

Okej dzięki, a pytanie Jeżeli bym miał własną strone internetową i sprzedawał tam produkty w dużych ilościach, to miałbym problem jeżeli bym nie rozliczał się z Vat, czy obowiązkowo musze miec działalność?


RE: Inwestycja w żele XD - Ascoran - 04-11-2017 22:33

(04-11-2017 22:31)eden16 napisał(a):  Okej dzięki, a pytanie Jeżeli bym miał własną strone internetową i sprzedawał tam produkty w dużych ilościach, to miałbym problem jeżeli bym nie rozliczał się z Vat, czy obowiązkowo musze miec działalność?

Wedle prawa MUSISZ rozliczyć każdą zarobioną złotówkę - jeśli tego nie zrobisz to mogą się doczepić a nie sądzę żeby to było miłe i tanie...


RE: Inwestycja w żele XD - sebau - 05-11-2017 12:47

no niestety musisz sie rozliczyć jesli chcesz handlowac na wieksza skale a nie rozprowadzać tylko wśród znajomych Smile


RE: Inwestycja w żele XD - Niewiarygodny - 07-11-2017 05:11

Musiałbyś się rozliczać. Najlepiej dogadać się z kimś, albo znajomym opchnąć.


RE: Inwestycja w żele XD - wafelek - 07-12-2017 21:38

A te żele to do czego?