Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak żyć...? W którą stronę pójść... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak żyć...? W którą stronę pójść... (/Temat-Jak-zyc-W-ktora-strone-pojsc-152024)



Jak żyć...? W którą stronę pójść... - wachow - 03-11-2017 09:43

Hejo!
Poszukuje... właśnie, czego?
Szukam nowego sposobu na dodatkowy zarobek. Od 3 lat zajmowałem się tylko zapraszaniem ludzi do FP, dodawaniem ludzi do grup... Jakis hajs z tego jest, średnio 1kzł/miesiąc. Sęk w tym, że zajmuje to ogrom czasu niestety, bo facebook nie ułatwia sprawy :/ Posiadam spore zaplecze na FB - 25 kont, na których jest 90k znajomych z PL. Macie może jakieś rady, porady, pomysły czy sugestie w co uderzyć, w co pójść, czego spróbować nowego? We wszystkich innych tematach jestem zielony, bo po prostu niczego innego nie próbowałem. Byc może dlatego nie próbowałem, bo 1kzł miesięcznie dodatkowo zarobionych pieniążków mi starczył, a także nie miałem na nic innego czasu jeżeli kilka godzin dziennie zajmuje mi zapraszanie/dodawanie.
Jaki nowy kierunek obrać?
Za wszelkie rady, pomoc i sugestie będę wdzięczny...chętnie zarejestruje się z Twojego linku jeżeli przeprowadzisz mnie krok po kroku do większych pieniędzy...


RE: Jak żyć...? W którą stronę pójść... - smagalaz - 03-11-2017 09:52

Afiliacja, promocja swoich produktów. Może zacznij promować sklep z koszulkami?


RE: Jak żyć...? W którą stronę pójść... - wachow - 03-11-2017 09:55

(03-11-2017 09:52)smagalaz napisał(a):  Afiliacja, promocja swoich produktów. Może zacznij promować sklep z koszulkami?

Jakich swoich produktów? Promowac sklep z koszulkami... z cupsell?


RE: Jak żyć...? W którą stronę pójść... - smagalaz - 03-11-2017 10:00

Nawet i cupsell. Nie wiem jakich, nie znam szczegółów twoich znajomych.


RE: Jak żyć...? W którą stronę pójść... - wachow - 03-11-2017 11:28

Mam sporo napaleńców w swoim gronie znajomych, może to jakoś wykorzystać Jak można zarobić na erotyce? Stworzyłbym FP, ale co dalej? Jakieś serwisy, które płacą za wyświetlenia, rejestracje, kamerki? Polecacie coś?


RE: Jak żyć...? W którą stronę pójść... - Hoolig4n - 03-11-2017 12:03

napisz poradnik "jak zaru**ać i być pewnym siebie" i im go wciśnij Idea


RE: Jak żyć...? W którą stronę pójść... - dream* - 03-11-2017 12:06

Opłaca się ten cupsell? Smile Ktoś ma i może się podzielić realnymi informacjami i kwotami?


RE: Jak żyć...? W którą stronę pójść... - szykiryki - 03-11-2017 15:50

(03-11-2017 11:28)wachow napisał(a):  Mam sporo napaleńców w swoim gronie znajomych, może to jakoś wykorzystać Jak można zarobić na erotyce? Stworzyłbym FP, ale co dalej? Jakieś serwisy, które płacą za wyświetlenia, rejestracje, kamerki? Polecacie coś?
Spróbuj oferte leadnetwork, mają fajne programy randkowe dla dorosłych (18+), świetnie konwertują na napaleńcach.


RE: Jak żyć...? W którą stronę pójść... - wachow - 04-11-2017 08:05

(03-11-2017 15:50)szykiryki napisał(a):  
(03-11-2017 11:28)wachow napisał(a):  Mam sporo napaleńców w swoim gronie znajomych, może to jakoś wykorzystać Jak można zarobić na erotyce? Stworzyłbym FP, ale co dalej? Jakieś serwisy, które płacą za wyświetlenia, rejestracje, kamerki? Polecacie coś?
Spróbuj oferte leadnetwork, mają fajne programy randkowe dla dorosłych (18+), świetnie konwertują na napaleńcach.

Dzieki! Tak też zrobie!


RE: Jak żyć...? W którą stronę pójść... - cezar78 - 04-11-2017 10:06

Crakrevenue ma dobre oferty z kamerkami, za rejestrację z Polski płaci chyba $1. Możesz też promować sposoby na zarabianie online i zbierać poleconych a potem mieć z nich pasywny dochód. Każdy chce zarabiać pieniądze online, jak im dasz na tacy sposób ze swoim reflinkiem i dowodem wypłat (może być nie twój tylko czyiś z google images) w danym programie to na pewno się zarejestrują. Nie znasz sposobów to możesz je wziąć z tego forum albo jeszcze lepiej z blackhatworld i przetłumaczyć na polski i wstawić swoje reflinki. Co promować? Np:

- clicksense - ankiety za kasę, nawet 4$ za ankietę, płacą polecającym ich stronę 20% od zarobków poleconych
- popads - polecaj ich ludziom którzy mają strony jako dodatkowy sposób na monetyzację ich witryn, popads płaci 10% od tego co zarobią twoi poleceni
- seoclerks - polecaj ludziom mającym strony, płacą 10% od zakupów zrobionych przez twoich poleconych