Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pt. step by step - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pt. step by step (/Temat-Dziennik-pt-step-by-step-152017)



Dziennik pt. step by step - Kondzioo05 - 02-11-2017 22:08

Witajcie jestem tu nowy choć nad zarabianiem w internecie pracuje... wróć ucze się od dwóch miesięcy.

ale do rzeczy

Posiadam dwie swoje nisze z czego jedna założona we wrześniu a druga końcem października. Tą pierwszą mogę już delikatnie podsumować na drugą trzeba jeszcze poczekać z wiadomych względów (dopiero wystartowała) Big Grin

Poniżej wykres leadów z tej pierwszej od założenia (wrzesień) do zakończenia ubiegłego miesiąca (październik). Dodam tylko, że w porównaniu do września w październiku zysk wzrósł 10x krotnie a mam oczywiście apetyt na więcej Jerk

[Obrazek: ef178bc4.png]

Druga nisza choć niedawno wystarowała to już coś wpadło to na pewno cieszy! Smile

[Obrazek: mylead685f2.png]

Czego tutaj szukam? Motywacji do działania, podpowiedzi/współpracy odnośnie SEO. W zamian służę pomocą w grafice Big Grin

Jak mawiał Leo Beenhakker step by step! Do następnego hej


RE: Dziennik pt. step by step - mahuzz - 02-11-2017 22:30

Trzymam kciuki! ;-)


RE: Dziennik pt. step by step - ggusiaja - 02-11-2017 22:36

Życzę powodzenia i dalszych sukcesówSmile


RE: Dziennik pt. step by step - Bartolini24 - 03-11-2017 14:06

Polecam tego allegrownicza Big Grin


RE: Dziennik pt. step by step - Hoolig4n - 03-11-2017 16:55

Łap reputa na zachęte! W tym dzienniku już po pierwszym poście zaczyna się coś dziać, obserwuję! 2


RE: Dziennik pt. step by step - luka600 - 03-11-2017 19:30

Obserwuje i kibicuje.