Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszulki z nadrukiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Koszulki z nadrukiem (/Temat-Koszulki-z-nadrukiem-152001)



Koszulki z nadrukiem - Bobi2k17 - 02-11-2017 13:51

Witam, posiadam dosyć duży fanpage motoryzacyjny, który w tym momencie wynosi 70 tys. Polubień i ma dość duże zasięgi.

Od kilku dni chodzi mi po głowie pomysł czy nie spróbować reklamować na nim koszule, bluz lub różnego typu gadżetów.
Wiem że istnieją strony typu. CupSell gdzie zostaje nam tylko zaprojektowanie danej rzeczy, ale największym minusem jest cena i kwota jaką dostajemy za sprzedaną rzecz.
Jakie jest wasze zdanie na temat tego jak ruszyć z tym? Czy na spróbowanie ruszyć w CUpSell, a może spróbować poszukać przedsiębiorstwa gdzie tworzą koszulki z nadrukiem i tam spróbować nawiązać jakąś współprace by przy większych ilościach zamówień dostać jakiś rabat i przyjmować zamówienia na fanpage po czym podsyłać do owego przedsiębiorstwa?


RE: Koszulki z nadrukiem - mysc - 02-11-2017 14:39

Myślę, że zdecydowanie nałatwiej będzie wybadać zainteresowanie przy pomocy cupsell.pl i dopiero później starać się pozyskać te koszulki taniej. Nie ma co się nadmiernie przygotowywać, negocjować, ustalać ceny - by później zainteresowania po prostu nie było. Najpierw trzeba sprawdzić czy jest popyt, a cupsell nie ma właściwie żadnych barier wejścia - więc wydaje się być do tego idealny Smile


RE: Koszulki z nadrukiem - Mksiak - 02-11-2017 15:15

Na cupsell oferują nadruk cyfrowy, jak dla mnie nigdy nie powalał on efektem, a przede wszystkim trwałością. Cena nie adekwatna do jakości. Najlepszy jest sitodruk, wytrzymały, żywe kolory, jakbyś się nie orientował to jest to taki nadruk jak masz np na koszulkach Levi's i bardzo tani przy większych nakładach.
Jak chcesz sprzedać kilka i nie chcesz inwestować to niestety pierwsza metoda ( niestety bo mnie zraża beka ),
a jak zainwestować i wyjść lepiej to sitodruk, przy jednym kolorze na druku, zakupie ok. 30 szt. i jakichś tańszych koszulek ( 5-9 zł za białą / szt. ) powinno wyjść mniej niż 20 zł za szt. finalnie z nadrukiem, ale raczej mniej, ok. 16-17 zł.

Teraz oblicz, na cupsell z góry koszulka jakieś 40 zł, + Twoja prowizja, więc sprzedajesz za ok. 45-50 zł, przy inwestycji koszulka załóżmy 19 zł, walisz prowizję 10 zł / szt. i sprzedajesz po 29 zł + masz lepszą jakość nadruku.

Co bardziej kusi klienta?
29 zł > 50 zł Idea


RE: Koszulki z nadrukiem - jaroslaw66 - 02-11-2017 17:31

Cupsell jest najpopularniejszym serwisem oferującym koszulki z nadrukiem i nie tylko. Warto poszukać, może gdzieś stacjonarnie można takie coś zrobić.


RE: Koszulki z nadrukiem - sebau - 02-11-2017 17:31

ja bym na poczatku ruszył cupsell a jak zauważysz duzę zaintereosowanie to dopiero wtedy szukaj taniego wykonawcy